Фінансування

В Рівному шукають охочих отримати гроші на молодіжні проекти


03/13/2014 11:33
Міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту оголосило конкурс проектів програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями Рівного, на які надасть фінансову підтримку.

Міське управління у справах сім'ї, молоді та спорту оголосило конкурс проектів програм, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями Рівного, на які надасть фінансову підтримку.

газета Рівне Вечірнє

Колектив Укрексімбанку перерахував частину зарплатні дитячим лікарням


06/05/2012 10:09
Заклади дитячої медицини з усієї України регулярно отримують адресну грошову допомогу від співробітників та клієнтів Укрексімбанку.

До Міжнародного дня захисту дітей працівники АТ «Укрексімбанк» організували збір коштів для забезпечення потреб важкохворих пацієнтів дитячих медичних закладів.

Створено: 5.06.2012р.

Конкурс Малих грантів 2010 Представництва Фонду ім. Г.Бьолля в Україні


03/15/2010 15:00
03/15/2010 15:00
Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Києві запрошує взяти участь у четвертому Конкурсі малих грантів 2010

Конкурс малих грантів 2010 запрошує до участі громадські (неприбуткові) організації, а також ініціативні групи з України, які вмотивовані за допомогою практичних та невеликих за обсягом активних дій (

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив

Підтримка культурницьких, просвітницьких та мистецьких ініціатив


12/15/2009
01/15/2010
Антикризова гуманітарна програма Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження» оголошують конкурс «Підтримка культурницьких, просвітницьких та мистецьких ініціатив».

Мета конкурсу – підтримати культурницькі, просвітницькі та мистецькі неурядові організації та структури в час фінансово-економічної кризи задля культурного розвитку суспільства.

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив

LGI Visiting Fellows - Гранти для представників НУО країн "Східного партнерства"


12/15/2009
01/29/2010
Центр "Local Government and Public Service Initiative" (Угорщина) оголошує прийом заявок на отримання гранту представниками громадських організацій країн Східного партнерства для проведення дослідження спільно з аналітичними інститутами країн Євросоюзу.

Кожен з грантів надаватиметься на дослідження теми, яка входить до "пріоритетного списку" в рамках ініціативи "Східного партнерства" (лібералізація візового режиму, торговельна та економічна політики,

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив

Конкурс міні-грантів серед студентських та молодіжних друкованих видань м. Одеси


11/24/2009
Посилюючи роль молодіжних ЗМІ в період президентської виборчої кампанії Громадська організація «Наші діти» в рамках програма «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк при підтримці АРМ США проводить конкурс міні-грантів серед студентських та молодіжних друкованих видань м. Одеси для підтримки проектів спрямованих на освіту виборців в період президентської кампанії 2010 року.

Запрошуються ініціативні групи університетських та молодіжних видань що діють на території м.

Людмила Лєвих
Кнопка

Стипендії фундації Thomson Reuters для журналістів


10/15/2009 23:38
10/15/2009 23:38
Стипендіальна програма фундації Thomson Reuters надає можливість досвідченим журналістам провести дослідження в Ройтерському інституті вивчення журналістики (Reuters Institute for the Study of Journalism, Oxford, UK) упродовж трьох, шести або дев’яти місяців. Програма дослідницького візиту передбачає відвідання регулярних навчально-дослідницьких семінарів та спеціальних лекцій, участь у навчальних поїздках та написання дослідницької роботи під керівництвом фахівця з обраної теми.

Подавати заявки на участь у програмі можуть журналісти будь-якої національності з мінімум п’ятирічним стажем журналістської роботи та відмінним знанням англійської мови.

Volodymyr Feskov
ФРІ (Фундація Регіональних Ініціатив)

Оголошується конкурс малих грантових проектів для Західного регіону України


10/09/2009 12:14
10/30/2009 17:00
До участі у програмі запрошуються представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп громадських активістів, що розташовані на території сіл, які не мають власної сільської ради і адміністративно належать до складу сусідньої сільської ради. Програма виконується у рамках конкурсу „Мікрогранти для підтримки місцевих ініціатив” як компонент програми Міжнародного Фонду „Відродження” „Посилення громадянського суспільства – 2009”.

Мета програми: зміцнити потенціал мешканців сіл, які не мають власної сільської ради, в галузі відстоювання власних прав та групових інтересів для вирішення нагальних місцевих проблем.

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив

Гранти британської фундації «Feminist Review Trust»


09/02/2009 18:01
09/30/2009 23:59
Британська фундація «Feminist Review Trust» надає гранти представникам усіх національностей з метою проведення заходів із дослідження та популяризації питань ґендерної рівності. Фундація не фінансує магістерські та кандидатські роботи, проте пропонує підтримку для проведення конференцій та семінарів, написання підручників, проектів «усної історії», організації культурно-мистецьких заходів з пріоритетної для фундації тематики.

Британська фундація «Feminist Review Trust» надає гранти представникам усіх національностей з метою проведення заходів із дослідження та популяризації питань ґендерної рівності.

Віталік Шабунін
Информ-сервис - дипломная работа купить цена тел.: +380(44)221-61-61

Bookmark and Share

RSS-матеріал