Бесплатный курс «Молодой специалист» от Reikartz - декабрь 2015


Мы ищем людей, которые успешно пройдут курс «Молодой специалист» и займут место в рядах нашей команды, чтобы вместе развивать самый смелый и интересный проект в гостиничном бизнесе СНГ.

Старт обучения: ДЕКАБРЬ
Длительность курса: 4 очень насыщенные недели (3 дня теории и 4 недели практики)

Оголошується прийом фільмів на кінофестиваль «Кіномедіа 2015»


05/25/2015 12:37
До уваги журналістів, кіноманів, режисерів-професіоналів та аматорів, Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) оголошує прийом заявок на кінофестиваль «Кіномедіа 2015» – конкурс короткометражних фільмів про впив та діяльність медіа. Прийом робіт триває до 15 листопада 2015 року.

Розшукуються фільми молодих талановитих режисерів у напрямках:
- анімаційного кіно;
- документального кіно;
- художнього (ігрового) кіно;
- експериментального кіно.

Ольга Пришко
Незалежна асоціація телерадіомовників

"СТАЖУВАННЯ В АВСТРІЇ" - медична подор


04/03/2015 16:35
06/03/2015 16:35
Громадська організація "Інститут досліджень соціального капіталу", спільно із Медичним Університетом м. Грац (Австрія), розробили та впровадили перший в Україні постійно діючий проект стажування для лікарів та студентів -медиків.

СТАЖУВАННЯ ДЛЯ ЛІКАРІВ ТА СТУДЕНТІВ-МЕДИКІВ В АВСТРІЇ

Дмитро Виговський
ГО "Інститут досліджень соціального капіталу"

Міжнародна конференція з Інтелектуальної Власності


04/25/2015 00:00
04/26/2015 23:59
Проведи День Інтелектуальної Власності з користю та отримай задоволення від спілкування! Поспішай зареєструватись! У Харкові 25 та 26 квітня 2015 року відбудуться одразу дві важливі події для студентів юридичних ВНЗ, молодих юристів та людей, які бажають отримати незабутні враження та нові знання з Інтелектуальної Власності : 1. International Conference on International & Comparative Copyright Law on the Internet 2. International essay contest on IP

Проблема забезпечення недоторканості авторських прав від будь-яких порушень та посягань з боку третіх осіб, як ніколи гостро постала перед юристами на порозі ХХІ століття.

Osarchuk Snizhana
ELSA KHARKIV

На Дубенщині було представлено переможців Проекту МРГ-ІІІ


15 грудня в малому залі Дубенської районної ради відбувся Форум місцевого розвитку Дубенського району за участі заступника голови райради Олександра Козака, голови райдержадміністрації Руслана Сивого, народного депутата України Олександра Дехтярчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів та представника Дубенського ресурсного центру розвитку громад.

На форумі було оголошено переможців Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

Фільм про Євромайдан побачили засуджені Рівненщини


Фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж» переглянули минулого тижня затримані та ув’язнені особи, а також працівники чотирьох пенітенціарних установ Рівненської області в рамках 11-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Так, 20 листопада представники РОГО «Комітет виборців України», що є регіональним партнером фестивалю на Рівненщині, відвідали з показами Рівненський слідчий ізолятор і Дубенську виховн

Зарплатні очікування ТОП-менеджерів


Середня зарплата, на яку розраховує ТОП-менеджер в Україні, — 15 тис. грн. Мінімальні зарплатні очікування знаходяться на рівні 9-10 тис. грн., а найбільш амбіційні кандидати хочуть отримувати від 25 тис. грн. Такі дані отримані під час нового дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Топ-менеджери  —  професійна  сфера  з  одним  із  найвищих  рівнів  конкуренції  на  ринку  праці України.  Так,  у&nbsp

«ТАНТРА з Андрієм Любарським»


11/22/2014 14:00
11/23/2014 21:00
«ТАНТРА» - це практичні методи, що дозволяють пізнати себе глибинніше в любові, абсолютній радості та свободі. А також якісно розкритись в стосунках через пошук гармонії між собою та партнером. Серце людини – неосяжний всесвіт. Все у ньому починається з любові. Тантра розширює і вивільняє свідомість, роблячи єдиним гармонійним простором існування чоловічого та жіночого начала, відкриває нам основні цілі нашого життя: глибинну любов, абсолютну радість, безмежну свободу та здоров’я.

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує: «ТАНТРА з Андрієм Любарським» м.

Станіслав Єкімов
ТЦ "ТОТЕМ"

Багатопрофільна навчально-ознайомча подорож «Навчання та стажування в Німеччині» 3 -7 грудня 2014 року за маршрутом Львів – Лейпциг – Берлін – Львів


Запрошуються студенти, викладачі, науковці та усі зацікавленні у навчанні/стажуванні в Німеччині!!!

Подорож включає в себе три профільні програми:
– «Освіта та стажування в Німеччині для медиків»;
– «Освіта та стажування в Німеччині для філологів та перекладачів»;

«Вайвейшн. В пошуках себе», з Системними розстановками


10/11/2014 14:00
10/12/2014 21:00
На даному тренінгу: Як визначити своє життєве призначення? Як краще розуміти свою справжню природу? Як зрозуміти те, для чого ми народилися, для чого живемо і що робити у своєму житті? Як знайти своє покликання, свій шлях у житті? Що нам заважає визначити своє життєве призначення і як це подолати? Як краще вибрати свою сферу, свою справу, що приносить повне задоволення? Як зрозуміти, що це дійсно ВАШ шлях?

Тренінг-Центр «ТОТЕМ» презентує:
«Вайвейшн. В пошуках себе»,
з Системними розстановками
м. Львів 11-12.10.2014

Станіслав Єкімов
ТЦ «ТОТЕМ»

ЗИМОВА НІМЕЦЬКА МОВНА ШКОЛА У ВІДНІ 10 - 18 січня 2015 року


Програма ідеально підходить для школярів, студентів, аспірантів, випускників Вузів та всіх бажаючих вивчати німецьку мову та з користю проводити відпочинок! Заняття німецькою присвячені темам, які будуть цікаві для навчання та стажування в Австрії!!!

Програма включає:

- 20 годин вивчення німецької мови за рівнями знання мови
- Презентації у Віденському університеті та стипендії OeAD
- Зустріч в міжнародній організації OOH

Бесплатные курсы от Школы Рейкарц с трудоустройством


10/06/2014 08:00
Студентам-дипломникам и выпускникам! Reikartz приглашает на бесплатный курс «Молодой специалист». Стань управляющим отелем! Стань руководителем службы приема и размещения гостей!

ВАЖНО: ИЩЕМ КАНДИДАТОВ, ГОТОВЫХ К ПЕРЕЕЗДАМ И ДОЛГОСРОЧНЫМ КОМАНДИРОВКАМ В ДРУГИЕ ГОРОДА УКРАИНЫ.

Reikartz Hospitality Group

Виграй рiк безкоштовного навчання в Польщі!


08/15/2014 10:13
09/12/2014 10:13
Виграй рiк безкоштовного навчання в Польщі!

Вища Школа Торгiвлi та Послуг в Познані (WSHiU) запрошує до конкурсу абітурієнтiв, котрi хочуть розпочати навчання в Польщі ще в цьому році!

Світлана
WSHiU

Концерт-медитація «Купання в Звуках Ґонґу»


«Купання в Звуках Ґонґу» - це купання в абсолютному звуці обертонів. Живе звучання Гонгу стирає навколо нас всі інші звуки і ми поринаємо в надзвичайний бурхливий океан вібрацій. Звуки Гонгу проходять крізь усе наше тіло. Вони несуть в собі лише безмежну абсолютну любов і найчистішу радість.

Ґонґ-купання - протяжний і глибокий «масаж» звуком, що налаштовує ментальне, емоційне і фізичне тіло в абсолютний резонанс.

Студенти нагадають депутатам про реформу вищої освіти


5 червня об 11:30 студенти та активісти прийдуть під Верховну раду, аби депутати пригадали про реформу вищої освіти, яка чекає на друге читання.

Минуло більше місяця з часу, коли законопроект 1187-2 «Про вищу освіту» був прийнятий за основу.

Bookmark and Share

RSS-матеріал