“Стіна плачу” у Києві: кияни не написали жодного доброго слова про діда Омельченка


У Києві біля столичної мерії активісти Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь – надія України” спорудили символічну “Стіну плачу”. Метою акції є привернення влади до проблем, які вона роками не бажає вирішувати. Киянам було запропоновано у письмовій формі висловитися у шістьох розділах на наступні теми: “про недопущення підвищення вартості проїзду в метро, про варварської забудови у столиці; про транспортні проблеми міста” та “висловити свої побажання корумпованій владі”.

За словами голови ВМО В.Гладчука спочатку був заповнений розділ “побажання корумпованій владі”. Кияни вимагали “вивозити сміття своєчасно, не створювати смітників з вулиць столиці”, запитували «коли не буде ям у дворах, які не ремонтуються 10 років”, закликали “не розпродувати і не приватизувати заводи олігархам”, а не задоволені швидким зростанням цін пропонують “змінити прем’єра, який не знає законів економіки”.

У розділі “Різне”, щоденне пікетуючі мерію підприємці, просили “повернути робочі місця в метрополітені, незаконно відібрані О.Омельченком”. “Омельченко! Ми теж хочемо їсти. А ти уже і так ЗАЖРАВСЯ!”, - пишуть вони. Також з’явилося кілька написів – “я проти спаплюження історичного центру висотками”.

У розділі “транспортні проблеми” та “підвищення вартості проїзду на метро” кияни залишали десятки різнокольорових підписів під вимогою “проти підвищення цін на проїзд”. Також мешканці столиці “проти скорочення муніципального транспорту та збільшення кількості приватних маршруток”.

У розділі “незаконна забудова у столиці” домінували емоції. “Казли”, “порушників закону – у тюрми” - це написи з’явилися у перші хвилини акції “Стіна плачу”. Потім кияни вказували адреси незаконного будівництва: “проти забудови висотного будинку на Курчатова, Лісовий масив”, “проти засипання озера на Драгоманова 31Б”, “проти будівництва будинків – свічок на Русанівці”.

Розділ “відставка Омельченка” був також «під зав’язку» був заповнений написами. “Омелька у відставку достроково”, “Я за от ставку Омельченка, монополіста в области строительства”, “У відставку за обман. Говорить одне, робить – інше”.

В. Гладчук пообіцяв акцію “Стіна плачу” проводити щомісячно, пояснюючи це тим, що столична влада не реагує на звернення киян та зростанням кількості протестних акцій , які свідчать про небажання столичної влади та мера міста вирішувати нагальні потреби своїх виборців.

Також Гладчук повідомив журналістів про вчорашні бажання Омельченка зустрітися з ним. 18 вересня на 9.00 Вадим Гладчук до Олександра Омельченка не пішов – “до бандитів “на стрілки” я не хожу з 1995 року”, каже він.

"Молодіжні Хроніки"
Фото - "Майдан"

Bookmark and Share