ФРІ проти легалізації корупції у сфері освіти


Прем’єр-міністру України
Тимошенко Ю.

 
Шановна Юліє Володимирівно! 

     Доводимо до вашого відома, що всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ) підтримує вимогу студентських організацій країни призупинити дії постанов Кабінету Міністрів N 369 та N 416-р від 14 квітня 2009 року. Наполягаємо на проведенні консультацій з приводу зазначених у постановах нововведень зі студентськими організаціями України.

     Звертаємо Вашу увагу, що зазначені постанови узаконюють низку платних послуг у державних закладах освіти та значно скорочують державне замовлення у вищих навчальних закладах. Зокрема, постанови дозволяють отримувати плату з учнів та студентів за перескладання заліків та екзаменів, відпрацювання практичних, лабораторних та семінарських занять. Глибоко переконані, що за умов фінансово-економічної кризи та відсутності механізмів захисту студентів від упередженого ставлення викладачів, зазначені ініціативи загрожують збільшити рівень корупції в сфері вищої освіти та збільшити рівень злочинності серед молоді. До того ж, дані нововведення прямо суперечать передвиборчим програмам як Блоку Юлії Тимошенко, так і усіх інших політичних сил, які зараз знаходяться при владі.

     Маємо надію, що підписання зазначених постанов було випадковістю, і тепер Ви підтримаєте пропозиції представників найактивнішої верстви населення України – молоді. 

 
Голова
Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив»
Віталій Шабунін


Голова Київського осередку
Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив»
Михайло Лебедь

Bookmark and Share