Вінницею прокотилась хвиля ЗДОРОВенного квесту!


 

 

З 22 по 29 квітня Демократичний Альянс у співпраці зі Світовим банком в Україні в 13 областях країни провів спортивно-інтелектуальну гру «ЗДОРОВенний Квест», що покликана прикути увагу молоді до актуальності здорового способу життя. Гра проводилась в рамках здійснюваного Світовим банком дослідження з питань демографії та стану здоров`я в Україні.

У Вінниці хвиля ЗДОРОВенного квесту прокотилась 29 квітня, молодь з долаючи відстані та розв’язуючи інтелектуальні завдання підвищувала рівень обізнаності українців та їх усвідомлення наслідків тютюнопаління, надмірного вживання алкоголю, важливості безпечного сексу, розумної поведінки на дорозі, здорового харчування та активного способу життя.

„Мета данного квесту була : прикути увагу молоді до здорового способу життя, почати займатись спортом, покинути усі згубні звички, почати споживати здорову їжу, тобто почати любити себе” , - каже голова Вінницького обласного осередку Демократичний Альянс Кирилюк Альона

„Ну що, почнемо?” – саме з такого питання розпочався квест у Вінниці. Спортивно-інтелектуальна гра викликала ажіотаж та „БУМ” у місті. Щоб прийняти участь у грі, заявку подали 23 команди (найбільша кількість по Україні), по мірі надходження заявок було відібрано 12 щасливчиків.

На старт прибули : „Line Up”, „7-ий курс”, „Шматок алібастру”, „ 3 К ”, „Чверть їжака”, „1000 чертей”, „Є контакт”, „Free life”, „Кеди”, „Жарені гвозді ”, „Рваний кед”.

Зібравшись усі разом, командам випала нагода переглянути перфоманс від організаторів та команд КВК „Холостяки”, про маленьку дівчинку, яку хотіли згубити погані звички, та їй на допомогу завжди приходили друзі ЗДОРОВенного щастя. Найважче дівчинці було справитись з наркотиком, який вона уже спробувала, маленька віддавала усе що мала, навіть найдорожчу ляльку...та ЗДОРОВенному щастю все ж таки вдалось врятувати дівчинку. Вистава закінчилась Happy Endом.

Після перегляду перфомансу, відбулось жеребкування і команди вирушили у пошуках свого ЗДОРОВенного щастя! І тут понеслось...:). Люди у місті не зовсім розуміли, що сталось з молоддю: вони витягували людей з трамваю, за чи проти їх волі і бігли з ними, закликаючи до ходьби. У парку постійно хтось робив рухавку, навіть у костюмах. Біля медичного гуртожитку, не тільки українською кричали: „Я – за безпечний секс”, а й іноземною мовою. Щоб увійти на територію лікарні, потрібно було зіжмакати та викинути пачку з сигаретами, інакше учасники не пропускали людей. Тепер водії знають свої права та обов’язки. Біля РАГСу команд чекав „священник” у ризі, який навіть після закінчення квесту продовжував виконувати свої обов’язки(уже на замовлення). Рецептів здорової їжі назбирали на кулінарну книгу. Учасники та перехожі отримали массу позитивних емоцій і зрозуміли, що Вінниччани – це люди, які завжди прийдуть на допомогу.

На фініші команд чекали організатори, що фіксували час. Через 3 години від початку усі команди були на фініші. Першою прибігла команда „Free life”, учасниками якої були представники ВНТУ члени молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив”, другою - „1000 чертей”, третьою - „Line Up”. Чекаючи оголошень результатів учасники танцювали під веселу музику на площі, не дивлячись на втому та виснаженість. Перед нагородженням усі команди гучно привітали Демократичний Альянс з Днем народження. Зі стомленими усмішками, драйвом та блиском в очах команди та організатори пішли з гітарою і тотемами відпочивати та знайомитись ближче.

Bookmark and Share