Рейтинг «Гвардія» відзначив високий рівень соціальної відповідальності life:)


Київ. 30 квітня 2009 року. Оператор мобільного зв'язку life:) визнано однією з найбільш соціально відповідальних українських компаній у новому випуску всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія».  

Квітень 2009 року ознаменувався випуском «Рейтингу відкритості та активності компаній у сфері корпоративної соціальної відповідальності», який було підготовлено у рамках всеукраїнської рейтингової програми «Гвардія». Уже другий рік поспіль рейтинг відзначає високий рівень корпоративної соціальної відповідальності оператора life:)!  

Важливою особливістю рейтингу соціально відповідальних компаній цього року є його об'єктивність, що базується на даних про соціальні інвестиції. Складаючи рейтинг, експерти враховували активність компаній за останні 3 роки, зокрема, інвестиції в поліпшення життя та здоров'я суспільства, в своїх співробітників, у збереження навколишнього середовища, в доброчинність і меценатство, а також відповідальну поведінку щодо споживачів, партнерів і всієї країни.  

«Відповідальна позиція корпорацій повинна бути помічена й оцінена суспільством. Сьогодні, коли рівень життя суттєво погіршився, така соціально відповідальна поведінка має стати стандартом, прикладом для наслідування», − так оцінюють укладачі рейтингу роль компаній, що потрапили в список.  

Найбільш великим соціальним проектом life:) є благодійна кампанія «Допомогти так легко», спрямована на допомогу безпритульним дітям. З 2005 року в рамках кампанії було зібрано 2,3 млн гривень,  що спрямовані на допомогу близько 20 недержавним дитячим центрам. Однією з найважливіших цілей кампанії є зміна ставлення українців до безпритульних дітей і привернення уваги до їх проблем. Тому акції і проекти в рамках кампанії мають широкий резонанс у суспільстві, завдяки неординарним підходам, а також участі відомих людей. У 2009 році кампанія «Допомогти так легко» співпрацює з продюсерською компанією Sota Cinema Group та одним з найбільш видатних українських режисерів Кірою Муратовою, яка зняла фільм про дітей-сиріт «Мелодія для шарманки».  

life:) також проводить ряд інших проектів, серед яких спонсорська підтримка паралімпійської збірної України на іграх в Пекіні, літні табори для дітей-сиріт разом з фондом «Единственная», участь у проекті Міжнародної організації міграції з боротьби проти торгівлі людьми.  

Дізнайтеся більше на веб-сайті оператора www.life.com.ua

*** 

Національний оператор мобільного зв’язку life:) – лідер із залучення нових абонентів, що обслуговує 11,2 мільйона абонентів (станом на кінець 2008 року). Мережа life:) забезпечує покриття території, на якій проживає 93,8% населення країни, та надає можливість роумінгу в 168 країнах завдяки 411 роумінг-партнерам. Оператор першим на ринку впровадив технологію EDGE та пропонує своїм абонентам широке EDGE-покриття: близько 66,1% базових станцій у мережі оператора забезпечують роботу EDGE. life:) пропонує високоякісні послуги мобільного зв’язку для всіх сегментів українського суспільства. Зараз раціональні витрати на зв'язок мають особливе значення для кожного користувача. Тому life:) пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та прозорі тарифи, які дають свободу спілкування та роблять витрати на зв'язок передбачуваними. 488 центрів обслуговування абонентів та ексклюзивних магазинів life:) працюють у 185 містах країни. Крім цього, абоненти можуть замовити послуги life:) у 34 600 торговельних точках.

Bookmark and Share