Тренінг-семінар лідерів для роботи з дітьми та молоддю


МГО “Академія Української Молоді” спільно з Фундацією допомоги дітям “Крик” запрошують молодих лідерів та волонтерів громадських організацій зі Східної України взяти участь у тренінгу-семінарі.
Мета заходу - підготовка до ефективної праці та опіки над дітьми та молоддю з проблемних соціальних середовищ(діти вулиці, діти з неповних, неблагополучних сімей).
Вишкіл здійснюється в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Зміни в Регіоні РІТА", реалізованої Фондом "Освіта для Демократії" за проектом “Добрий приклад – добра зміна: лідери Польщі та України разом проти патології”.
Програма включає проведення курсу тренінгів, практичних занять з таких тем: “Інтерперсональна комунікація”, “Виховник у світлиці – терапевт і приятель”, “Посттравматичний синдром. Визначення, механізми розвитку, причини виникнення”, “Залучення волонтерів до роботи з дітьми в світлицях,” “Методи праці та виховні програми, які використовуються у роботі світлиць в Польщі та Україні”.
Передбачається також обмін досвідом у сфері співпраці зі сім’ями, а також навчальний візит до осередку праці з дітьми та молоддю у Львові.
Тренінг-семінар відбуватиметься у Львові 5 - 8 березня 2005 року. Проживання та харчування, а також частина (від 50 до 70 %) транспортних витрат забезпечуються за рахунок організаторів.
Критерії відбору учасників: наявність досвіду роботи з дітьми та молоддю в громадській або благодійній організаціях, діяльність яких проходила в регіоні, визначеному проектом; зацікавленість у створенні осередків позашкільної праці з дітьми та молоддю у свому регіоні; готовність покрити частину транспортних витрат.
Бажаючих взяти участь у вишколі просимо надсилати заповнену анкету до 20 лютого на адресу olena_yaremko@yahoo.com .

Джерело : МГО "Академія Української Молоді"
Автор : Олена Яремко

Bookmark and Share