В Рівненській області триває щорічна благодійна акція “Почуйте всі”


4 травня  стартувала четверта щорічна благодійна  акція „Почуйте всі”, метою якої є збір коштів на купівлю медичного обладнання для очного відділення рівненської обласної дитячої лікарні.
Організатори благодійної акції акцентували свою увагу саме на проблемах зору у дітей, оскільки лише у самому  місті Рівному понад 90 сімей мають дітей віком від народження до 10-ти років, у яких важкі порушення зору, по обласному центру  загалом таких сімей у шість разів більше.  
Потрібно пам’ятати, що 90% інформації люди отримують за допомогою зору. Світ незрячої дитини відрізняється від світу її зрячих однолітків. Але це не означає, що внутрішній світ дитини з порушеннями зору пустий. У ньому живуть яскраві звуки, різні запахи. У ньому багатство відчуттів – дотиків, рухів повітря, спалахів світла і кольорів.
Як незряча дитина  увійде до цього світу? Як знайде своє місце у ньому?  Хто наповнить її життя знаннями про кольори, форми і явища природи? Хто навчить  посміхатися та засмучуватись, радіти та долати свої негативні емоції? Все залежить від того, наскільки у оточуючих вистачає душевного тепла, терпіння, щедрості і бажання допомогти маленькій незрячій людині.
У рамках заходу 6 травня у обласному центрі у приміщенні „Молодіжного центру” по вулиці Соборна 14а відбулося відкриття фотовиставки «Кольорове щастя», де представлені фотороботи не лише відомих рівненських художників, а й простих фотолюбителів. Усі роботи висвітлюють тематику дитинства.
Особливістю цьогорічної акції є висока активність загальноосвітніх навчальних закладів, де волонтери працювали 5 та 6 травня. Відтак, за попередніми даними станом на 7 травня у Рівненській області зібрано близько 20 тисяч гривень. І це лише початок, до кінця акції організатори планують зібрати значно більшу суму.

 

Bookmark and Share