Молодь прагне Нового старту для України


Ось і закінчився прийом робіт на участь у проекті "Україна сьогодні: Новий Старт. Економічний і соціальний розвиток"! Наразі проходить їхній розгляд та аналіз стосовно усіх критерій, які висувалися до учасників. До кінця тижня Експертна рада проведе відбір найкращих робіт, автори яких будуть запрошені до участі в оргдіяльсній грі "Практичний оргплан змін української економіки" (14-16.05.2009р., Київська область, сел. Ворзель, санаторій "Зірка"), після проведення якої відбудеться Молодіжний економічний саміт (17.05.2009р., м. Київ), де будуть запропоновані пропозиції до Стратегії розвитку України аж до 2050 року.
 
Учасниками "Нового старту" стали студенти, аспіранти, наукові співробітники та просто небайдужа молодь з усіх куточків нашої талановитої країни. Були отримані як індивідуальні, так і колективні роботи. Велику увагу учасники акцентували над проблемами енергозбереження та так званого “людського фактору” (проблеми корупції, непрофесіоналізм чиновників та добре налаштована “відкатна” система).
 
Оргдіяльнісна гра виступить базою розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо економічного та соціального розвитку України. Головне проблемне завдання, яке буде вирішуватися на оргдіяльсній грі  - "Практичний оргплан змін української економіки" як стратегія розвитку України до 2050 року. В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та віднайти відповіді на найскладніші питання, перейти на якісно новий рівень мислення учасників.
 
Молодіжний економічний саміт пройде у вигляді презентації напрацьованих рішень і пропозицій. Відбудеться спілкування та обговорення проблем української економіки з гостями саміту. Також відбудеться нагородження переможців. Окрім цього учасники матимуть можливість поспілкуватися з відомими бізнесменами, науковцями, громадськими діячами та просто цікавими та розумними людьми.
 
Будь-який бажаючий зможе стати учасником Молодіжного економічного саміту для цього необхідно відправити заявку вільної форми (повинно бути вказано: ПІБ, місце навчання/роботи, контакти) на e-mail: studrespublika@bk.ru.
 
Організаторами проекту є - Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка”, Народно-демократична ліга молоді та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки України та телеканалу "Перший Діловий".
 
За додатковою інформацією звертайтесь:

Автор:  Чувичін Євген, бренд-менеджер ВМГО “Студентська республіка”

Bookmark and Share