Тернопіль: молоді націоналісти визначились з керівництвом


Відбулась чергова звітно-виборча конференція Тернопільської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Участь в її роботі взяли делегати з районних та Тернопільського міського відділень цієї організації. Вони підсумували роботу Конгресу за рік що минув та обрали нові керівні органи осередку. Головою Тернопільської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу було обрано студентку педагогічного університету Христину Равлюк. Заступником голови став Сергій Грабовий, а керівником Секретаріату – Катерина Вустич.

Довідка:
10 лютого 1991 року в Києві пройшов Установчий Збір Молодіжного Націоналістичного Конґресу, котрий затвердив Статут та програмові документи МНК і обрав керівництво на чолі з Віктором Рогом. Головна мета діяльності Молодіжного Націоналістичного Конґресу – боротися за відродження Нації і побудову Української Самостійної Соборної Держави, за її зміцнення і розбудову та створення передумов для всебічного розвитку всіх творчих сил Української Нації.
На даний момент Молодіжний Конгрес нараховує біля 2000 осіб в різних регіонах України. Найбільш потужними організаціями є Сумська, Тернопільська, Рівненська, Закарпатська, Волинська, Київська міська.

Bookmark and Share