Студенти Чернігова нікому не потрібні? Молодь діє!


Чернігівська ОО НДЛМ, Чернігівська ОО "Студентська республіка"

19 травня в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді був організований круглій стіл на тему «Розвиток студентського молодіжного руху у м. Чернігові». Ініціатором виступила Чернігівська обласна організація Народно-демократична ліга молоді спільно з Чернігівською обласною організацією «Студентська республіка».

На зібранні були присутні представники органів студсамоврядування вишів м.Чернігова, а також представники громадських організацій, зокрема Голова ЧОО Народно-демократичної ліги молоді Щерба Олександр, Голова міської організації «Батьківщина молода» Володимир Музиченко, представники Чернігівських організацій «Опора» та «Просвіта» Олександр Рись та Наталі Піпкун, а також Головний спеціаліст відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та водночас представник організації «Клуб інтелектуальної молоді» Валерій Семенець.

У ході обговорення розглядалися стан розвитку молодіжного руху у м.Чернігові та діяльність органів студентського самоврядування. Було розглянуто заходи, які були здійснені органами студентського самоврядування (ОСС) та молодіжними організаціями за учбовий 2008/09 роки.

Під час обговорення було констатовано проблеми у діяльності ОСС, зокрема низька активність та зацікавленість молоді, а особливо відсутність активних представників на молодших курсах. Також розглядалася ситуація у обласній студентській раді, діяльність якої останнім часом була не на найвищому рівні, тож представники облстудради констатували переформатування діяльності ради та сподівання на більш активну роботу органу.

В результаті зустрічі було підтримано пропозицію Голови ЧОО НДЛМ Щерби Олександра про активізацію діяльності студентів завдяки реалізації проекту «Студентська республіка» у рамках якого планується поетапне залучення студентства до організованого студентського руху, більш активна співпраця між собою та с органами місцевої та державної влади.

Bookmark and Share