В Тернополі відбулась презентація проекту Європейського Союзу “Молодь в дії: як можна налагодити зв’язки з молодіжними організаціями Європи”.


23 травня, в рамках святкування Днів Європи в Україні, в приміщенні Центру європейської інформації Тернопільської обласної наукової універсальної бібліотеки  відбулась презентація проекту Молодь в дії: як можна налагодити звязки з молодіжними організаціями Європи”. Участь у заході взяли представники молодіжних громадських організацій Тернопільщини.

  Презентували проекту  Молодь в дії: як можна налагодити звязки з молодіжними організаціями Європи” Ярина Боренько – інформаційний представник в Україні проекту Молодь в дії та Андрій Павлович – координатор ресурсного центру SALTO, які  познайомили усіх присутніх із програмою Європейського Союзу Молодь в дії, та можливостями участі молодіжних громадських організацій України,  зокрема Тернопільщини у молодіжних проектах даної програми, яка реалізується протягом 2007 – 2013 років в Україні. Під час презентації було також ознайомлено усіх присутніх із напрямками діяльності даної програми, її цільовою аудиторією,  умовами участі у проектах програми  Європейського Союзу Молодь в дії українських громадських організацій та можливості співпраці із партнерськими  молодіжними організаціями Європи. Зокрема значну увагу було привернуто участі українських молодіжних громадських організацій у волонтерських обмінах для допомоги дітям із фізичними вадами та інвалідам, відновлення культурних памяток Європи, міжнародними обмінами молоді для ознайомлення із культурою країн Європи.

Як зазначив заступник голови Палати Лідерів Міжрегіонального обєднання студентських самоврядних організацій Студентський Європейський Парламент Процик Ігор: Презентація програми Європейського Союзу Молодь в дії покликана перш за все для того, щоб стерти всі можливі стереотипи у молодіжному середовищі, які утворились протягом ХХ століття серед населення країн Європи, зокрема молоді, повазі молодих людей один до одного, незалежно від національності, кольору шкіри чи віросповідання, налагодження  контактів із молодіжними лідерами країн Європи для реалізації проектів в галузі освіти, науки, культури та спорту. Для України реалізація даної програми дає можливість перш за все познайомитись із своїми молодими колегами в Європі для реалізації спільних проектів, а також  можливість вирішення завдань та тих викликів, які стоять перед молодими людьми в сучасних умовах.                                                     

 

Bookmark and Share