Почуйте Всі – Благодійний концерт у Харкові


З 4 по 10 травня по всій Україні проходила акція «Почуйте ВСІ», яку організовував Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця». Метою якої є придбання медичного обладнання у лікарні для дітей з вадами зору.

 
Фінальною частиною акції у м.Харокові зробили Благодійний концерт. Щоб кожен зміг долучитися до акції та провести час з користю.
 
Зголосилися підтримати акцію провідні музиканти та групи міста Харкова, серед яких: Сергій Бабкін, «Acoustic Quartet», «Состояние души», Стрельцов, «Alarm Pressure», «Groov Organization», пісочна фантазія від Дар'ї Пушанкіної і театр вогню "East Fire". А ведучим концерту став Михайло Ставропольський-молодий креативний режисер якого знають як у Харкові так і поза його межами.
 
Як наголошує Марина Орєхова, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до Серця" у місті Харкові - "Кожен, хто прийшов на концерт мав можливість знайти щось для себе, чи то послухати музику, чи потанцювати, або просто поспілкуватися з друзями. Але найголовніше у кожного тепер буде своє «Серце до Серця!»
 
Родзинка дійства стало малювання піском під музичний супровід. Так на концерті народилися казкові персонажі, серця та навіть «живі» янголи. Дар`я Пушанкіна говорить - коли бере в долоні пісок та чує джазові мотиви, композиція створюється нібито самостійно.
 
Зі слів організаторів Благодійного фонду, Харків цього року зібрав у двічі більше коштів ніж минулого. Тож з нетерпінням чекаємо на встановлення медичного обладнання в лікарні, щоб діти мали змогу не чекати на допомогу, а отримувати її при першій необхідності. Адже щоб ми не казали, здоров`я є найголовнішим у житті!
 

Анна Власенко

прес-секретар ХОО ВМГО "МСНУ"

anna.vlasenko.pres@gmail.com

Bookmark and Share