ПОЛТАВЩИНА. Українська народна молодь закликає голову облдержадміністрації дати дорогу молодим керівникам


Віддавати перевагу перспективним молодим керівникам, які мають високий рівень освіченості та професіоналізму закликали голову Полтавської облдержадміністрації Степана БУЛЬБУ члени Полтавської обласної організації ВМГО "Українська народна молодь".
У відкритому листі до керівництва області УНМ висловлює занепокоєння кадровою політикою ОДА, процедурами, за якими здійснюється відбір на керівні посади та критеріями, що застосовуються при цьому.
“Ми дуже стурбовані тим, що на посади керівників райдержадміністрацій Полтавської області різними політичними силами висуваються кандидати, професійні та моральні якості яких не відповідають вимогам до кадрів такого рівня, — ідеться у відкритому листі, — що на першу чергу виходять квоти та побажання політичних сил, розподіл посад у нагороду за активну участь у виборчій кампанії, а не професіоналізм”.
Виступаючи категорично проти повної заміни всіх, хто співпрацював з колишньою владою, Полтавська УНМ водночас підтримує вимогу люстрації всіх керівників районів, причетних до порушень виборчого права, та занепокоєні їх спробами залишитись при владі.

Bookmark and Share