Акція "Новій владі - чисті крісла!"


Спілка молодих соціалістів, як організація, чиї представники разом з Соціалістичною партією України багато років послідовно боролись з попередньою олігархічною владою в державі, вважає, що однією з необхідних умов для подальшого демократичного розвитку України є реальне очищення всіх державних органів та навчальних закладів від осіб, що заплямували себе під час перебування на владних посадах всіх рівнів.

В зв`язку з цим Спілка молодих соціалістів України проводить 18 лютого (п`ятниця) акцію "Новій владі - чисті крісла!" , що буде відбуватись в м. Києві з 15-00 біля Генеральної прокуратури (вул.. Різницька, 13/15). Основні вимоги акції - звільнення з посад та притягнення до відповідальності тих осіб в керівництві вищих навчальних закладів, органів внутрішніх справ тощо, які здійснювали незаконний тиск на молодь під час минулої президентської кампанії.

Частина фактів, зібраних з цього приводу по діям конкретних посадовців в м. Києві та інших регіонах, буде передано до Генеральної прокуратури та оприлюднена під час акції. Подібні акції в цей та наступні дні будуть проводитись також регіональними організаціями Спілки молодих соціалістів.
Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у акції.

Контактні телефони:
8 (044) 559-64 86;
8 (050) 352-03-53

Bookmark and Share