Молодіжна країна “Студентська республіка” відкриває свої двері саме для тебе!


 Студреспубліка — це те, що об'єднує кожного студента! Про дивну країну в якій ніяких криз і дурнів немає, знають мільйони, і саме зараз по всій країні йде “Студентська республіка-2009”! Програма вже давно встигла завоювати прихильність не тільки студентів та молоді, але й політиків, громадських діячів, бізнесменів і просто небайдужих українців.

У кожному регіоні України розпочата підготовка до цієї феєричної та незвичної для пересічного українця програми, яка обіцяє стати ще цікавішою та веселішою за попередні! Головна ціль Студреспубліки — це створення студентської влади на місцевому та загальноукраїнському рівні, так звана “гра у державу”, але як не дивно, саме ця нібито гра показує те, що відбувається з Україною у майбутньому році! Якщо б “великі люди” частіше прислухалися до молоді та студентства, то в Україні не було б ніякої кризи, ані політичної, ані економічної.

Але Студреспубліка — це не тільки одні вибори, це ще велика кількість розважальних суб-фестів! Адже все проходитиме в унікальній формі мульти-фестивалю, що передбачає проведення кількох суб-фестивалів одночасно. У цьому році на регіональному етапі по всій країні, який присвячений Дню молоді (останні вихідні червня), будуть проходити квест-фестиваль, турніри з “Мафії”, єдиний в Україні загальнонаціональний студентський конкурс краси “Перша леді”, “Нічна туса” (DJ, PJ-паради), конкурси флеш-мобів, інтелектуальні та спортивні ігри, семінари і тренінги.

А вже до Дня Незалежності, 21-23 серпня 2009 року, переможці регіональних етапів зберуться разом на фінал, який вже за традицією відбудеться на узбережжі Криму, щоб обрати Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Щороку учасниками програми стають все більше учасників, у минулому році на регіональному етапі приймали участь близько 50 тис. молодих, і талановитих активістів. Цього року на “Студентській республіці” приймуть участь не тільки українці, а й іноземні гості з Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини та інших країн.

 

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер - meta.ua.

 

* * *

Детальніше про “Студентську республіку-2009” на www.studrespublika.com.

За додатковою інформацією звертайтеся: т.ф.:8(044)522-82-98, т.м.:8(068)120-61-81, e-mail: brand-manager@studrespublika.comЧувичін Євген, бренд-менеджер ВМГО Студентська республіка”.

Bookmark and Share