Кіровоградська молодь вимагає від політиків виконання обіцянок


 

Кіровоградська молодь звернулась до місцевих осередків політичних партій з вимогою прискорити виконання даних молоді передвиборчих обіцянок. Таким був результат Круглого столу "Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику", який днями відбувся в Кіровограді в рамках всеукраїнської громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" Подробиці дізнавалась Неофіційна газета.

Метою проведення Круглого столу була активізація молоді в регіоні та вирішення спільної позиції та дій в напрямку посилення контролю над виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок в сфері молодіжної політики. Участь у заході взяли молодіжні лідери, представники влади, молоді депутати та журналісти. Згідно з задумкою членів Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ", такі заходи мають відбутись у всіх обласних центрах України ще до кінця літа. Так за останній місяць круглі столи вже відбулись в Житомирі, Чернігові, Ужгороді, Дніпропетровську, Полтаві, Вінниці, Миколаєві та деяких інших містах.

Результатом заходу стало прийняття резолюції Кіровоградського регіонального комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ", в якій учасники заходу звернулись до місцевих осередків усіх політичних сил, що зараз представлені у Верховній Раді, з нагадуванням їхніх обіцянок та вимогою прискорити їх виконання.

До складу Кіровоградського Регіонального комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять, зокрема, обласні молодіжні організації "Дебатна Академія", "Фундація Регіональних Ініціатив", "Національний Альянс", Громадський рух "Не будь байдужим!", Національна скаутська організація "Пласт" та Дитяча екологічна громадська організаця "Флора". Після проведення Круглого столу організатори очікують що до Регіонального комітету кампанії вступлять Українське дитячо-юнацьке товариство "Січ", обласна молодіжна організація "Спілка молодих політологів України", студентський профком та студентська рада Кіровоградського національного технічного університету.

"Проблеми, які ми тут обговорюємо стосуються кожного з нас – кожну молоду людину. Ми маємо всі разом навчитись брати на себе відповідальність – тоді ми матимемо право і на відповідальних політиків," - зауважив Дмитро Сінченко, член Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ".

 

Резолюція 

Круглого столу “Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику” в рамках громадянської кампанії “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” 

   19.06.2009р., м.Кіровоград 

   Учасники круглого столу звертаються до Кіровоградських осередків політичних партій, що представлені у Верховній Раді України, з вимогою прискорити виконання обіцянок, даних молоді під час виборів у 2007 році та зафіксованих у передвиборчих програмах Ваших політичних сил.

   Нагадуємо найнагальніші і найважливіші для молоді обіцянки:

Партія Регіонів:

     Молода родина отримає в оренду строком на 10 років муніципальне житло, зведене за кошти від земельних аукціонів, за цей час родина зможе придбати власне житло;

     При укладанні трудового договору працівники бюджетної сфери на 20 років одержать ключі від квартири. Через 10 років роботи – житло може бути викуплено за 50% вартості, через 15 років – за 25%, через 20 років – воно стає власністю працівника;

     Перехід на професійну армію. З 2008 року втричі збільшаться виплати курсантам та солдатам строкової служби. Грошове утримання молодших офіцерів буде не нижче 2 тис. грн. на місяць.

НУНС:

     запровадимо допомогу 20 000 гривень і соціальне житло для випускників вузів, які працюватимуть у сільській місцевості не менше 3 років;

     зробимо доступним соціальне житло шляхом безперешкодного виділення земельних ділянок для його масового будівництва;

     збільшимо фінансування наукових досліджень до європейських стандартів – не менше 2% ВВП;

КПУ:

     У 2008 році студентські стипендії підвищаться у 3 рази. Щомісячна стипендія студентів-сиріт становитиме 1200 грн.;

     На базі нині існуючих резиденцій президента та державних дач діятимуть державні центри оздоровлення;

     виділення на освіту 10% коштів від ВВП, на науку – 3%.

БЮТ:

     сприяти розвитку студентського самоврядування через внесення ряду змін до законів та інших нормативних актів «СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОРИВ»;

  • здійснити «ІNTERNET ПРОРИВ»: забезпечити доступом до мережі Internet кожний студентський гуртожиток;
  • - здійснити «ЖИТЛОВИЙ ПРОРИВ»: забезпечити будівництво нових сучасних студентських містечок, а також ремонт та благоустрій існуючих гуртожитків.
  • люди отримають довгострокові кредити на житло під 2-4% річних на 10-30 років;

Блок Литвина:

  • невідкладне розгортання на державному рівні комплексу заходів, спрямованих проти алкоголізму та наркоманії;
  • введення 20% квоти для молоді у всіх державних установах та органах влади.
  • створення Фонду майбутнього, з якого на персональний рахунок новонароджених нараховуватиметься 25 тис. грн. з наступними відсотками та індексацією до досягнення 18-річного віку.

   Молодь чекає на виконання Ваших обіцянок, і від їх виконання залежить кількість наших голосів на наступних виборах!

Фото: Прес-центр ВМГО "Дебатна Академія"

ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" – всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування. Докладніше про "МОЛОДІЖНУ ВАРТУ" читайте у статтях "Про податки і політичні зобов'язання. Зустріч студентів з Миколою Катеринчуком", "Майбутнє молодих сімей у сутінках - політики не поспішають виконувати свої обіцянки", "Міністр освіти підтримав ініціативу проти закріпачення студентів", "Більшість даних молоді передвиборчих обіцянок не були виконані" та "Олександр Солонтай: "Ми примусимо політиків звернути увагу на інтереси молоді". Коротко про передвиборчі обіцянки, дані молоді політичними силами під час останніх виборів до Верховної Ради, читайте тут – http://mvarta.ho.ua/

Моніторинговий звіт "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" щодо молодіжної політики за І-й квартал цього року можна завнтажити тут - http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=view&id=2559

Bookmark and Share