Тренінги з особистісного розвитку, піару та фондрайзингу в м. Чернігові


 Протягом 4-5 липня у м. Чернігові в рамках регіонального етапу молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка 2009» відбудеться серія тренінгів для активної молоді. Організаторами є Чернігівська обласна організація Народно-демократичної ліги молоді та Чернігівська обласна організація «Студентська республіка».

«Студентська республіка» - фестиваль, який з 1999 року об’єднує молодь країни та підтримується на найвищому рівні – Міністерством України по справам сім`ї, молоді та спорту, на регіональному рівні – управлянням сім`ї  та молоді Чернігівської ОДА, відділом сім`ї  та молоді Чернігівської міської ради. 

Головна мета проекту: пошук нових лідерів в студентському середовищі, розвиток органів студентського самоврядування, об’єднання молодіжних лідерів та організацій шляхом організації та проведення проекту «Студентська республіка», створення системи взаємодії ОСС та навчання кадрів.

Передбачається проведення тренінгів:

  1. " Особистий розвиток, цінності, успіх в сучасному соціальному контексті", тренер: Тетяна Громова, Виконавчий директор ЧМГО "Молодь - XXI століття;
  2. "Передвиборча кампанія та політпіар", тренер Наталі Піпкун, член координаційної ради ЧОГО"ОПОРА", координатор моніторингових програм;
  3. "Залучення фінансування молодіжних програм з місцевих джерел", тренер: Ірина Черенько - Голова Правління МГО "Центр прогресивної молоді "Апельсин.

 

Бажаючі прийняти участь мають відіслати заповнену анкету на zmax@meta.ua з позначкою у темі «Участь у тренінгу» до 13.00 2 липня 2009 року. Відповіді про результати відбору учасники отримають того ж дня.

Захід буде проходити в Заміському центрі відпочинку «Сосновий Бор» (с. Бігач Менського р-ну). Участь у тренінгу коштує 20 грн. Вартість проїзду, проживання та харчування організатори не забезпечують. Будуть організовані віїзди автобусом з Чернігова до Заміського центру відпочинку «Сосновий Бор». Можливе проживання у власних наметах.

Більш детальна інформація про Чернігівський регіональний етап молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка 2009» знайдете тут

Координатор Максим Зевако, тел.: (097) 728-82-95, (093) 012-71-51.

Bookmark and Share