В Тернополі створена Молодіжна міська рада


У п'ятницю, 26 червня, у приміщенні Тернопільської Міської Ради відбулося перше засідання новообраної Молодіжної міськради.

Першочерговим питанням на ньому було обрання молодіжного мера, який би в подальшому організовував роботу Молодіжної міської ради. Загальною більшістю, а саме 2/3 усіх голосів молодіжним мером було обрано голову Тернопільського Пласту Назара Зелінку.
Після голови також обрали секретаря - Яремчук Ольгу (ТНПУ)і заступників: з питань студентства - Процюк Інну (ТДМУ), з питань МГО – Сцібайла Ігора, з питань учнівства - Михайлюк Юлію
За словами Назара Зелінки, першочерговими завданнями Молодіжної міської ради міста є обговорення та прийняття положення та регламенту Молодіжної міської ради м. Тернополя та підписання відповідної партнерської угоди з міською радою Тернополя. Також в майбутньому ММР планує тісно співпрацювати з Тернопільською Міською радою і впливати на всі її рішення які будуть пов’язані з молоддю. Зокрема серед ініціатив, що були озвучені Назаром під час презентації своєї програми можна виділити:
• Створення Молодіжного інформаційно-ресурсного порталу Тернополя;
• Створення Молодіжного центру (навчально-методичного, розважального, інформаційного тощо);
• До Дня Молоді 2010 організація Молодіжного форуму м. Тернополя, зокрема ярмарки МГО (інформаційна складова), зустрічі лідерів МГО для розробки стратегії розвитку молоді в місті (методична складова), якісної розважальної програми (відпочинково-розважальна складова);
• Лобіювання збільшення фінансування на реалізацію молодіжних заходів на програм під час формування бюджету міста 2010. Запровадження конкурсу проектів МГО, що фінансуватимуться міською радою;
• Стимулювання розвитку студентського та учнівського самоврядування;
• Створення інвестиційного фонду для реалізації молодіжних програм;
• Контроль за рішеннями міськради та виконкому щодо питань молоді. Розробка власних проектів рішень та пропозицій. Критика повинна бути конструктивною – «Критикуючи – пропонуй!».

Також Назар Зелінка відзначив, що потрібно спільно з міською радою шукати механізми реалізації молодіжних ініціатив, і в такий спосіб у молоді буде реальний шанс змінити наше місто на краще.

Bookmark and Share