Не будь байдужим до проблеми поширення ВІЛ-СНІДу!


“Не будь байдужим” – під такою назвою розпочався проект Соціальної служби адаптації немісцевої молоді , присвячений проблемі поширення ВІЛ-СНІДу в Україні. У неділю, 13 лютого, в Студентському центрі для активістів молодіжних організацій Рівного відбувся перший захід із цього проеку – показ фільму “Наближення”, анкетування та спілкування із студентами про проблему СНІД у Рівному.
Мета проекту - провести інформаційну кампанію серед студентської молоді про ВІЛ-СНІД та особливості цієї хвороби. Зустріч із представниками МГО – це перший крок, надалі працівники ССА будуть запрошувати на заходи студентів навчальних закладів Рівного. Організатори поставили перед собою наступні завдання: проаналізувати знання молоді стосовно ВІЛ-СНІДу, акцентувати увагу на поширенні цієї хвороби серед молоді, спонукати молодих людей до здорового способу життя, застерегти студентів від необачних кроків, висвітливши всю небезпеку та особливості ВІЛ-СНІДу. Реалізовується все вищевказане за допомогою Рівненського обласного центру з профілактики та боротьби зі ВІЛ-СНІД, працівники якого надали кваліфіковану інформацію про проблему СНІД у Рівному та розробили анкети для студентів.
Наглядним відеоматеріалом проекту є Фільм Роберта Білхаймера «Наближення», любязно наданий представництвом ООН в Україні. Тема та сюжетні лінії фільму охоплюють широкий спектр питань глобального досвіду з проблем СНІДу – за участі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, різного суспільного становища, дітей, хворих на СНІД; а також лікарів, медсестер та відомих вчених. Основними темами фільму є першопричини СНІДу; звязок між здоровям, гідністю і правами людини та всесвітня потреба в дії, співчутті та відданості заради протидії тому, що стало найстрашнішою епідемією в історії людства.
Демонстрація фільму здійснюється у контексті проекту Фундації Регіональних Ініціатив «Наше кіно», який пропонує увазі глядачів кращі зразки вітчизняного та зарубіжного кіно.
«Не будь байдужим» - свідчення того, що завдяки поінформованості захворювання можна зупинити на початковій стадії розвитку. Тому запрошуємо до співпраці всіх, кому не байдужа проблема поширення в Україні ВІЛ-СНІДу.
Віра Тарасюк – працівник ССА (т. 80672953026).

Bookmark and Share