Освітній проект "Всесвітні студії" (WorldWideStudies)


Всесвітні студії (WorldWideStudies) — освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти.
Проект пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України.

2009 року розпочалася реалізація пілотного проекту, в рамках якого Фонд Віктора Пінчука надасть 20-30 молодим українцям гранти на отримання освіти у 4 галузях: сільське господарство, навколишнє середовище та екологія, право та державне управління. Студенти розпочнуть навчання за магістерськими програмами восени 2010 року. У першу чергу грант призначений для покриття витрат на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватися окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60% всієї необхідної суми (але не більше 50 тис. доларів за весь навчальний період, 1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати повинні будуть самостійно підібрати магістерську програму, подати всю необхідну документацію в університет та представити спеціальному незалежному журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну. Отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну після завершення навчання за кордоном та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Взяти участь у конкурсі «Всесвітніх студій» можуть громадяни України віком до 35 років (на момент вступу до закордонного університету), які мають ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету. Кандидати повинні мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні та твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.
 

Джерело: http://www.worldwidestudies.org/

Bookmark and Share