Студентська Республіка Чернігівщини відбулась!


4-5 липня 2009 року у Заміському центрі відпочинку «Сосновий Бор» (с. Бігач Менського р-ну) відбувся регіональний етап найпопулярнішого молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка 2009».

Те, для чого команда оргкомітету з 20-ти осіб працювала протягом 2 місяців нарешті прогриміло в чернігівському регіоні.

Студентська Республіка 2009 гриміла в чудесному сосновому лісі. Молодь вибралася відпочити, «відірватися», пограти, повчитись у кількості більше ніж 400 осіб. І всі розмістилися: хто у корпусах, хто в наметах. Проте такий розподіл аж ніяк не заважав молоді знайомитися і вже на другий день всі один-одного знали. Стільки яскравих, веселих, неординарних особистостей ще потрібно пошукати. Це і хлопець з рожевою чашкою на мотузці, і «лижники», які привезли з собою лижі, і модератори квесту, які в сценічному одязі орків, ельфів, вампірів, некромантів, гномів проходили СтудРеспублікою.

Найбільш захоплюючим було визнано Квест. Гравці розповідали, що такого цікавого і рольового квесту вони ще не бачили. Сам квест був в стилі «фентезі» і завдання, карти, місцевість, одяг модераторів були в даному стилі. Особливо запам’ятався учасникам нічний етап з Некромантом. Адже тільки уявіть: темна ніч, велике поле, навколо якого ліс, кладовище (спеціально зроблені хрести, повстиркані в землю), Некромант в чорному одязі, одна свічка тільки на нього світить, а в темряві навколо гирчать і повзають зомбі. Уявили? Страшнувато? А гравці все ж таки допомогли Некроманту вбити зомбі зброєю, що викидає полум’я. Було страшнувато, але ще більше цікаво і захоплююче. Одна із учасниць(доречі приїхала з Києва) розповіла, що в квест грає другий раз і гра її дуже захопила. Проте вона дуже боїться, що всі інші квести будуть не такі цікаві. Що ж до переможців гри, то ними стали:

1 місце – «Semargl»

2 місце – «ФМ»

3 місце розділили «Могу» і «Примус».

Гра в квест на регіональній Студреспубліці була лише фіналом ігр в квест-турнірі, який проходив протягом 3 місяців. І саме переможець турніру по сумі балів за всі ігри отримав путівку на квест Всеукраїнської Студреспубліки відстоювати честь Чернігівщини. І це виявилась команда «Semargl».

В КВН-фестивалі перше місце зайняла команда «С потолка», одним з найкращих жартів якої був: «Все лоси в брачный период сбрасывают с себя спортивные костюмы и барсетки».

В іграх з футболу перемогу здобули:

1 місце – «Нічна туса»

2 місце – «Ліверпуль»

3 місце – «Semargl»

В іграх з волейболу перемогу здобули:

1 місце – «Колокольчики»

2 місце – «Квест»

3 місце – «Ручеек»

І найголовніше ? побудова студентської держави. Сильною фігурою у політичній грі виявились минулорічний мер Дайнеко Юлія та Усенко Ірина. Проте обєднати політичні сили навколо себе і здобути перемогу на виборах мера зміг Волочієнко Павло з Чернігівського державного інституту права соціальних технологій і праці. В ході політичної гри були проведені акції:

1. флеш-моб з «лижниками», коли вийшли гравці в лижних шапочках з «балабонами» і на лижах. Зробили коло навколо сцени і жителів;

2. акції із прибирання сміття на  території Студреспубліки.

Магістратами ж було вибрано:

1.                        Батрак Катя

2.                        Мороз Катя

3.                        Новикова Ніна

4.                        Полевиченко Марина

5.                        Хіловська Ірина

6.                        Лучко Ярослав

7.                        Белоусенко Максим

8.                        Македон Ганна

9.                        Луфиренко Максим

10.                    Нагорний Артем

Ввечері 5-го липня після нагородження переможців регіональний етап Студреспубілки-2009 був офіційно закритий Головою Чернігівської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді Щербою Олександром. Після чого відбувся чудовий концерт музичних колективів «Небо для себе» та «Свій світ» та неймовірний Open-air. 

Bookmark and Share