Хочеш Грати? Доведи!


 

Дорогі друзі! Сьогодні починається конкурс на участь в стратегічній грі «Студентська республіка-2009».

Переможці конкурсу прийматимуть участь в стратегічній грі з такими ж правами, як і переможці регіональних етапів «Студентської республіки-2009», окрім активного виборчого права. Тобто, переможець конкурсу прийматиме участь у стратегічній грі маючи право голосу, але не може бути обраним до студентського Парламенту або на посаду Президента.

Крім того, переможці конкурсу отримають додаткову допомогу, для більш ефективної участі в грі, у вигляді НДЛМчиків.

Впевнений, що переможуть найкращі! 

Хочу попередити, що колективні відповіді або використання авторитетних джерел неприйнятно. Такі анкети не прийматимуть участь у конкурсі. Обов’язковою є фотографія, яку потрібно вставити в анкету в указане місце. Анкети, які мають незаповнені рядки не прийматимуть участь у конкурсі.

Переможці конкурсу визначаються відповідно до рішення Міжнародного оргкомітету.

Людина, яка не пройшла конкурсний відбір, або не приймала в ньому участі не матиме права голосу на виборах в студентський Парламент та на посаду студентського Президента.

Дед-лайн — 15 серпня 2008р.

Більш детальніше на www.studrespublika.com

 
Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).
Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал “Эксперт”, спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua.

Олександр Уриваєв

 

 

Причіплений файлРозмір
19735_02-07-09_20-42-54P7260019.JPG2.79 КБ

Bookmark and Share