Скоро найочікуваніша подія літа!


Якщо ти не в «темі», тоді прямо зараз починай готуватись до найбільш рейтингового студентського мульти-фестивалю України, який вже 11 років об'єднує серця найактивнішої і найкреативнішої молоді країни!

Ти досі не здогадався про що йдеться? А може навіть досі не відвідав цю вільну, бурхливу, яскраву та незалежну країну грандіозних пригод і студентських мрій?Тоді фінальна "Студентська республіка" чекає на тебе, щоб наповнити твоє серце незабутніми враженнями на все життя.

 Хто: понад 2000 студентів з усіх куточків нашої країни та з-за кордону.

Коли: 21-24 серпня 2009р.

Де: берег Чорного моря, АР Крим, м. Євпаторія, сел. Заозерне, ДМРЦ "Меркурій".

Головні події "Студентської республіки":

  1. Проведення стратегічної гри й обрання Студентського президента і Студентського парламенту України.
  2. Феєричний конкурс краси серед найчарівніших студенток «Перша леді-2009».
  3. Бурхлива «Нічна туса», виступи найкращих ді-джеїв, пі-джеїв та зірок шоу-бізнесу.
  4. Популярні ігри „Квест” та „Мафія”.
  5. Яскраві конкурси: „Боді-арт”, „Флеш-моб”, конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки», КВН-фестиваль, фото-конкурс.
  6. Інтелектуальні конкурси «Брейн-ринг», «Що?Де?Коли?», «Своя гра», «Ерудит-квартет», семінари, тренінги, фест аматорського відео.
  7. Спортивні змагання з пляжних видів спорту (футбол, волейбол, інші).
  8. Найголовніше - море позитиву, нові знайомства, приємні і вражаючі несподіванки.

Для участі у мульти-фестивалі необхідно:

Сконтактувати з капітаном та надіслати йому фото (підписане як П.І.Б. латиницею) та особисті дані (П.І.Б., місце проживання, виш навчання/місце роботи, моб.тел., е-mail, дата народження, суб-фестиваль (назва), необхідність оренди намету/винаймання номеру в корпусі). Увага - для участі у субфестевалях необхідно додатково прислати спеціальну форму для куратора субфестивалю, яку можна завантажити на офіційному сайті Студреспубліки.

У відділенні будь-якого банку оплатити наступні платежі: вид на помешкання, місце у наметі або номері та страховий збір, при необхідності, також вартість оренди намету. Перерахувати всю суму платежу до 10.08.2009р. на р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426 (одержувач: ВМГО «Студентська республіка». Призначення платежу –—"у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності"). ОБОВ`ЯЗКОВО ВЗЯТИ З СОБОЮ КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ТА ПАСПОРТ НА ФЕСТИВАЛЬ.

Вартість:

Вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становить 100 грн. із людини, у разі надсилання анкет та сплати єдиного оргвнеску до 10 серпня. Увага - після 10 серпня вартість реєстрації «виду на помешкання» становитиме 130 грн. У разі відсутності попередньої реєстрації вартість оформлення “виду на помешкання” на території Студреспубліки становитиме 150 грн.

! Вартість розміщення 1 місця у власному наметі на території наметового містечка включно з триразовим харчуванням становить 70 грн. на добу (210 грн. за 3 доби), харчування всіх учасників проекту в їдальні Центру – обов’язкове.

Є можливість із 21 серпня розміщуватись в номерах Центру – вартість 1 місця в номерах включно з якісним триразовим харчуванням - 160 грн. на добу (480 грн. за 3 доби).

Страховий збір складає 20 грн. за 3 доби з людини.

Якщо у вас немає свого намету, є можливість взяти в оренду намети, разом зі спальниками і карематами в оргкомітеті – вартість наметомісця становить 70 грн. за 3 доби.

Всі додаткові послуги на території Студентської республіки будуть сплачуватись тільки у внутрішніх купонах (“грошах”) – НДЛМчиках. Конвертувати НДЛМчики можливо буде у спеціалізованій установі – Національному банку Студреспубліки.

ВАЖЛИВО:

Дата прибуття всіх бажаючих на територію ДМРЦ "Меркурій" СУВОРО не пізніше 10:00 21 серпня. Для тих груп, котрі приїжджають в Крим залізничним сполученням, є можливість організувати проїзд автобусом із м.Євпаторія до Центру.

Організатори безкоштовно забезпечують: проживання у наметовому містечку (прохання взяти з собою спальники та каремати) і харчування переможців регіональних Студреспублік: депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів (11 осіб з кожного регіону + по 1 супроводжуючому + учасниці конкурсу "Перша леді", які будуть мешкати в корпусах Центру).

 Завантажити правила проведення фіналу "Студентської республіки-2009" > > >

  Завантажити умови участі у фіналі "Студентської республіки-2009" > > >

За додатковою інформацією звертайтеся:

- до капітанів 

- за телефоном: 80632674490, Олександр Щерба, член Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009

Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини — на сайті www.studrespublika.com та в розсилці studrespublika@googlegroups.com

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер - журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер - meta.ua. 

 

Bookmark and Share