ЗАЯВА


Громадський рух „Чиста Україна” глибоко стривожений інформацією що вийшла з стін обласної прокуратури стосовно кримінальної справи відкритої за фактом розкрадання бюджетних коштів Ужгородської міської ради. Нам незрозумілим є затримання начальника управління капітального будівництва п.Лелекача за умови що головний винуватець В.Погорєлов залишається на волі і робить зухвалі заяви у присутності губернатора Балоги, що „мені у страшному сні це не могло приснитися, що таке може бути”.
Також нам незрозумілим є чому:
- так повільно просувається розслідування кримінальної справи пов’язаної з вбивством ректора УжНУ В.Сливки;
- був затриманий, а потім після візиту Н.Шуфрича та інших, відпущений на волю І.М.Різак;
- чому не відкриті кримінальні справи за фактом фальсифікації міськвиконкомом Ужгородської міської ради списків виборців, за фактами проведення незаконної агітації керівниками бюджетних установ за вказівками мерії Ужгорода;
- чому не відкрита кримінальна справа за фактами незаконних грошових поборів на комунальному ринку Ужгорода та по нецільовому використанні кримінальним керівництвом КП „Ринок-1” державного кредиту від міської ради, вже після місячних акцій протесту підприємців міста, що тривають з 17 січня ?
У зв’язку з цим та у зв’язку з проведенням розширеної колегії облпрокуратури за участю Генерального прокурора України Святослава Піскуна, громадський рух „Чиста Україна” заявляє про проведення пікетування Закарпатської обласної прокуратури 18 лютого, у п’ятницю, з 11.00 до 14.00.
„Чиста Україна” звертається до активної громадськості, політичних партій та громадських організацій підтримати пікетування щоб спільними зусиллями Закарпатців нагадати обласній прокуратурі, що їхнє головне завдання служити закону і народу України.

ГО „Чиста Україна”, www.chysto.com

Bookmark and Share