Одеса каже ПОРА! (Голова М.Свистович), а прес-конференції дає "ПОРА" жовта


Одеський осередок ГК "ПОРА" в неділю, 13 лютого, натхненний прикладом братніх активістів Чернівців, провів громадську акцію "Громадський Суд над Боделаном". Акція відбулась в рамках мітингу ініційованого Кампанією "НАДО" - "Новая Администрация, Достойная Одессы" пише сайті www.kuchmizm.info
Напроти Одеської ОДА, не дивлячись на нехарактерний для регіону надокучливий дощ, зібралось близько ста чоловік ідейних прихильників Помаранчевої Революції. Всіх нас єднало одне - бажання довести Революцію до свого логічного, як ми віримо, продовження - зміни корумпованих кримінальних місцевих чиновників на нову чисту і прозору владу, обрану за безпосередньої участі громади Одеси.
Активістами ПОРИ було заздалегідь приготовано громадську зброю, що продається в кожному магазині - надпотужні чавунні яйця!!!
Мовчазний та суровий паперовий символ Боделана очікував вироку громади на дереві поруч. На плакатах ПОРИ викарбувалось надактуальне "Цушко, ПОРА очистити владу" та "Ні - Гриневецькому".
Рейтинг громадської довіри до старої одеської міської влади ніколи не був високим, а останнім часом рекордно впав до 3-5%. Громада Одеси втомилась чекати на зовнішнє втручання і вирішила розпочати боротьбу за зміну місцевої влади самотужки. На мітингу було повідомлено про перебіг процедури ініціювання референдуму за дострокове переобрання міського голови.
В заключній частині загального мітингу почалась безпосередньо акція ПОРИ. Активістом привселюдно було зачитано обвинувачення на адресу діючого мера. Громада відповіла голосними схвальними вигуками, після чого всім бажаючим було запропоновано виявити свою "пошану" до Боделана - поцілити міцним чавунним яйцем, що викликало щире захоплення, не призвичаївшихся до подібних акцій ПОРИ присутніх одеситів.
На закінчення акції, як вияв народного обурення першими діями нового губернатора - соціаліста Василя Цушко, який на першому засіданні Облради висловив досить м`яку, якщо не сказати братську, позицію по відношенню до старого губернатора наскрізь корумпованої ОДА, активісти ПОРИ подарували пану Цушко три чавунних яйця, як знак нагадування про проактивну контрольну громадську позицію ПОРИ до влади в Одесі - "Цушко, обирай друзів ретельніше!" Результатом мітингу та акції стало запрошення всіх організаторів на імпровізовану нараду до ОДА де з нами близько години спілкувалися радники Василя Цушко, який сам, нажаль, був в той день відсутній. Однією з досягнутих домовленостей став проект створення так званого "Круглого столу" - регулярної наради представників громади Одеси з губернатором та його командою, звичайно за участю ПОРИ!!!
Одеський осередок ГК "ПОРА" планує і надалі залишатись в авангарді громадського контролю над новим Губернатором.
а 16 лютого 2005 року о 13 годині в Інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція Громадянської кампанії "ПОРА" на тему "Чорний Список": стан та перспективи". На прес-конференції буде висвітлено сучасний стан складання "Чорного Списку" Громадянської кампанії "ПОРА", а також буде надано інформацію про критерії відбору кандидатур до "Чорного Списку" та повідомлено про шляхи і напрями використання компанією "ПОРА" інформації зі Списку.
В прес-конференції візьмуть участь:
- координатор проекту "Чорний Список" Громадянської кампанії "ПОРА" Володимир Лесик.
http://pora.org.ua/content/view/1993/2/
Додаткова інформація за телефоном: (044)240-0597; (050) 462-059

Bookmark and Share