Всеукраїнська Асамблея Громадської Ліги Україна-НАТО


Громадська Ліга Україна-НАТО планує провести 2-гу Всеукраїнську Асамблею Громадської Ліги Україна-НАТО 16 лютого 2005 року, в середу, в приміщенні Палацу мистецтв „Український дім”, Хрещатик, 2, 5-й поверх, зал презентацій. Початок об 11:00 годині. Кількість учасників біля 100 чоловік.

Проведення Асамблеї відбувається на підтримку виконання Цільового плану Україна - НАТО, зокрема розділу І. 3. Інформаційні питання, Ціль 1.3.5 Підвищення рівня обізнаності громадськості з діяльністю з НАТО через співробітництво України з НАТО у сфері інформації, а також на виконання Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2004 - 2007 роки.
До участі в Асамблеї ми плануємо запросити представників Міністерств та Державних комітетів, що координують процес євроатлантичної інтеграції в Україні та мають спільні проекти з НАТО, науковців, студентів, представників промисловості, народних депутатів України, офіцерів Збройних Сил України, представників друкованих та електронних засобів масової інформації, а також представників громадських організацій з усіх регіонів України. У проведенні Асамблеї візьмуть участь директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Мішель Дюре та керівник Офісу зв’язку НАТО в Україні Джеймс Грін, а також представники Штаб-квартири НАТО в Брюсселі.

Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході.
11:00 – 12:30 Сесія 1: Стратегія України щодо НАТО. Нові можливості. (презентації та виступи представників державних установ та аналітичних структур)
13:00 – 14:30 Сесія 2: Майбутнє євроатлантичної безпеки. Роль для України. (виступи представників міжнародних організацій та посольств країн-членів НАТО)
15:00 – 16:30 Сесія 3: Стратегія громадської Ліги Україна-НАТО щодо євроатлантичної інтеграції України. (виступи представників громадських організацій )

Контактні телефони особи, відповідальної за проведення Асамблеї:
+380-44- 574-75-03 тел/факс, +380-67-509-54-76 – Джердж Сергій Федорович.
Громадська Ліга Україна-НАТО планує і надалі проводити роботу по поширенню інформації щодо співпраці України з міжнародними політичними, військовими та економічними структурами і вдячна Вам за увагу до нашого заходу.

З повагою, Заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО Джердж С.Ф.

Bookmark and Share