Ми The best, у Дубні буде велоквест


<b>Quest (Квест) - (від англ. пошук пригод) - для тих, хто любить активний відпочинок, кому набридли повсякденність і сірість, для тих, хто жадає нових гострих відчуттів. Це гра, в якій стираються межі між вигадкою і реальністю.</b>

Тут кожен момент таїть в собі невідомість і лише ми знаємо, що чекає Вас попереду. Для тих, хто готовий спробувати себе, хто уміє довіряти своїй команді, хто здатний проявити свої таланти, для тих, хто хоче перевірити, на що він дійсно здатний - проект Велоквест - інтелектуально-екстремальні ігри на велосипедах.
Суть гри полягає в послідовному виконанні різних завдань.
Мета завдання - знайти код, що дозволяє перейти до наступного рівня. Переможцем стає той, хто першим виконає всі завдання.
Кодом є просте поєднання літер і цифр, але щоб знайти його, Вам доведеться докласти немало зусиль. Логіка і жвавий розум, здатність неординарно мислити, сміливо ухвалювати рішення допоможуть Вам визначити місце, де захований код. Дороги, мости, недострої - важко припустити, куди вам належить потрапити, але лише тут, подолавши свої страхи і забобони, обшукавши кожен куточок, Ви знайдете те, ради чого квестер готовий на все - заповітний код.
Велоквест - це захоплюючий відпочинок в крузі таких же неординарних осіб, як і Ви!
Дубенська районна молодіжна громадська організація «Фундація регіональних Ініціатив» запрошує усіх бажаючих взяти участь у черговому Велоквесті, який відбудеться 4 жовтня 2009 року на Майдані Незалежності м. Дубно. Початок об 11:00 годині.
Для того, щоб прийняти участь у заході потрібно попередньо зареєструватися за телефоном 8(063) 459-22-30 або надіслати лист за адресою fri_dubno@mail.ru у темі листа зазначивши «велоквест».
Для реєстрації потрібно подати такі дані:
1. Назва команди
2. Прізвище та ім’я капітана команди
3. Контактний телефон капітана команди
Вимоги до команд:
1. Не більше, ніж три учасники в команді
2. Вік учасників 16 років і старше
3. Наявність велосипеду в кожного учасника команди
Реєстрація команд триває до 1 жовтня 2009 року.
Запрошуємо усіх бажаючих. Буде весело та спортивно…

Світлини з Велоквесту 2008 Ви можете переглянути тут >>>

Ваше прізвище та ім`я: 
Олександр Наконечний

Bookmark and Share