ЗНАТИ ІСТОРІЮ УКРАЇНИ – ПРЕСТИЖНО


Парламентська газета «Голос України» та Міністерство освіти і науки започаткували акцію – факультативну експериментальну навчальну програму ( за вибором) курсу "Еволюція влади" для старших класів загальноосвітніх навчальних закладів. Її схвалила відповідна предметна науково-методична комісія, оскільки вважає, що це сприятиме поглибленому вивченню курсу історії України в 11-х класах та в контексті курсу «Громадянська освіта».

Ідею започаткувати акцію підказав вихід у світ збірки публікацій парламентських журналістів «Голосу України» Анатолія Горлова, Володимира Королюка, Сергія Лавренюка, Юліани Шевчук «Еволюція влади», у якій вони узагальнюють досвід побудови незалежної України, починаючи з 1991 року. Аналізуючи документи, публікації, парламентські хроніки, ілюструючи фотоматеріалами найбільш значущі події, журналісти осмислюють становлення, розвиток і взаємодію трьох гілок влади : законодавчої, виконавчої і судової, а також показують роботу над удосконаленням системи управління у нашій державі. Іншими словами, «Еволюція влади» є часткою історії країни з усіма протиріччями, проблемами і перспективами, яку повинен знати кожен учень-старшокласник.

Тож в усі області України, у тому числі й на Рівненщину, парламентське видання «Голос України» надіслало у подарунок шкільним бібліотекам по сто примірників цієї книги, яка знадобиться при вивченні курсу «Еволюція влади». Ну, а ті, кому не дістався такий підручник, готуючись до факультативних занять, зможуть прочитати такі матеріали у газеті «Голос України», яка протягом другої і третьої навчальних четвертей друкуватиме їх на своїх сторінках. Сподіваємось, що на Рівненщині знайдеться чимало старшокласників, які виявлять бажання глибше вивчити новітню історію України, оскільки знати її – це ще й дуже престижно.

Олександра ЮРКОВА,

власний кореспондент «Голосу України» у Рівненській області.

Ваше прізвище та ім`я: 
Ярощук М.
Історія

Bookmark and Share