«Савік Шустер Студія» шукає лідерів


09/24/2009 15:51
09/24/2009 15:51
26 вересня «Савік Шустер Студія» розпочинає новий проект «Стань лідером».

У продовж 25-ти тижнів команда «Савік Шустер Студія» їздитиме по регіонах України і відкриватиме нових лідерів. Це люди, які знають і хочуть змінити свою країну, люди, які хочуть присвятити свій розум, час, енергію на те, щоб змінити своє місто, регіон, країну та взяти на себе відповідальність за власні дії.
Слоган проекту – «Порозуміймося!». «Ми віримо в те, що за допомогою цього проекту ми зможемо показати, що нова молода еліта зі всіх регіонів країни, зможе порозумітися і об'єднати країну» - коментує Савік Шустер.
Кожного тижня команда «Савік Шустер Студія» чекає молодих лідерів, охочих взяти участь в проекті в одному з обласних центрів. За 25 тижнів команда проекту об'їде всі обласні центри, тому кожен охочий зможе потрапити на кастінг. У кастінгу можуть взяти участь люди від 18 до 40 років, які не належать до жодної із політичних сил і не працюють у владних структурах.
У кожному з регіонів робота з місцевими лідерами триватиме протягом трьох днів – з суботи по понеділок. Учасники проекту самі визначатимуть своїх лідерів – тих, хто візьме участь у другому етапі проекту. У Фінальній частині відбору в кожному регіоні братиме участь Савік Шустер. У форматі спеціального телепроекту цей відбір показуватимуть місцеві телеканали.
«Це новий проект, аналогів якому ще не було. Ми віримо, що в Україні є люди, здатні змінити країну, і якраз зараз настав їх час» - говорить Дарка Чепак, автор ідеї і головний редактор «Савік Шустер Студія». – «Все, що ми можемо зробити як ЗМІ – це допомогти їм об'єднатися. І, за допомогою ефіру показати приклад іншим – як, не чекаючи допомоги, можна самостійно вирішити проблеми, починаючи з власного двору, закінчуючи країною».
Після 25-ти тижнів кастінгів, переможці візьмуть участь у реаліті-шоу, яке з'явиться в ефірі в новому телесезоні. Переможець шоу отримає стипендію на навчання в будь-якому вибраному ним навчальному закладі світу.
Перша зустріч із майбутніми лідерами відбудеться з 26 по 28 вересня в Одесі. Інформацію про кастінги можна буде знайти на сайті студії www.3s.tv

Віталік Шабунін
Фундація Регіональних Ініціатив, ФРІ

Bookmark and Share