Дебатний турнір «Права жінок та дітей в Україні»


26 вересня 2009 року відбудеться дебатний турнір «Права жінок та дітей в Україні». Організатором заходу виступає Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух».

Партнерами турніру є Рада Європи (проект зі зміцнення та захисту жінок та дітей в Україні), Головне управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві, а також Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі. Учасники турніру - молоді люди віком від 14 до 18 років.

Тема дебатів молодшої вікової групи (школярів): «В Україні необхідно підвищити захист дітей від насильства»

Тема дебатів старшої вікової групи (студентів): «В Україні потрібно забезпечити гендерну рівність»

Проблема насильства над дітьми в Україні надзвичайно актуальна. За узагальненою інформацією за 2008 р. в Україні офіційно зареєстровано близько 90 тис. звернень з питань жорстокого поводження з дітьми. За даними МВС України за жорстоке поводження з дітьми на обліку в органах внутрішніх справ знаходиться понад 80 тис. сімей, за невиконання батьківських обов’язків притягнено більш ніж 8 тис. батьків.

Щодо питання гендерної рівності, то чинне законодавство de jure гарантує чоловiкам та жiнкам України рiвнi права та можливостi, але наскiльки вони реально допомагають жiнкам вiдчути себе вiльними та рiвними в полiтичнiй, культурнiй, соцiальнiй, економiчнiй сферi, в працевлаштуваннi та в повсякденному життi?

Дані проблеми буде розглядати молодь. Дискусія буде вестись навколо шляхів вирішення даних проблем.

Переможці турніру будуть нагороджені призами, грамотами і кубком, а також спеціальними подарунками від Головного управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві.

Окрім молоді, на урочисту церемонію відкриття запрошені Микола Оніщук, Міністр юстиції України, Юрій Павленко, Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту, Микола Катеринчук, народний депутат України, Голова партії «Європейський Рух», Юкіє Мокуо, представник Дитячого фонду ООН в Україні.

Урочиста частина турніру відбудеться з 9:30 до 11:40, на якій учасники зможуть задати питання організаторам та гостям заходу. Після відкриття – фуршет.

Вітати переможців будуть Моніка Платек, довгостроковий експерт представництва Ради Європи в Україні, Юрій Блоцький, начальник відділу молодіжної політики Головного управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві, Володимир Поліванов, проректор з навчально-наукової та методичної роботи Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Віталій Гриценко, декан факультету правознавства та міжнародних відносин Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Володимир Босак, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух».

Реєстрація журналістів буде проходити з 9.00 до 9.30.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел: 8 063 436 38 62, Світлана, 8 097 394 32 15 Олександра

Ваше прізвище та ім`я: 
ПРЕСС-СЛУЖБА КМО ВМГО "МОЛОДІЖНИЙ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РУХ"

Bookmark and Share