Дебатний турнір «Права жінок та дітей в Україні»


09/25/2009 07:47
09/26/2009 07:47
26 вересня 2009 року відбудеться дебатний турнір «Права жінок та дітей в Україні». Організатором заходу виступає Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух». Партнерами турніру є Рада Європи (проект зі зміцнення та захисту жінок та дітей в Україні), Головне управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві, а також Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі. Учасники турніру - молоді люди віком від 14 до 18 років.

Тема дебатів молодшої вікової групи (школярів): «В Україні необхідно підвищити захист дітей від насильства»

Тема дебатів старшої вікової групи (студентів): «В Україні потрібно забезпечити гендерну рівність»

Проблема насильства над дітьми в Україні надзвичайно актуальна. За узагальненою інформацією за 2008 р. в Україні офіційно зареєстровано близько 90 тис. звернень з питань жорстокого поводження з дітьми. За даними МВС України за жорстоке поводження з дітьми на обліку в органах внутрішніх справ знаходиться понад 80 тис. сімей, за невиконання батьківських обов’язків притягнено більш ніж 8 тис. батьків.

Щодо питання гендерної рівності, то чинне законодавство de jure гарантує чоловiкам та жiнкам України рiвнi права та можливостi, але наскiльки вони реально допомагають жiнкам вiдчути себе вiльними та рiвними в полiтичнiй, культурнiй, соцiальнiй, економiчнiй сферi, в працевлаштуваннi та в повсякденному життi?

Дані проблеми буде розглядати молодь. Дискусія буде вестись навколо шляхів вирішення даних проблем.

Переможці турніру будуть нагороджені призами, грамотами і кубком, а також спеціальними подарунками від Головного управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві.

Окрім молоді, на урочисту церемонію відкриття запрошені Микола Оніщук , Міністр юстиції України, Юрій Павленко , Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту, Микола Катеринчук , народний депутат України, Голова партії «Європейський Рух», Юкіє Мокуо , представник Дитячого фонду ООН в Україні .

Урочиста частина турніру відбудеться з 9:30 до 11:40, на якій учасники зможуть задати питання організаторам та гостям заходу. Після відкриття – фуршет.

Вітати переможців будуть Моніка Платек , довгостроковий експерт представництва Ради Європи в Україні, Юрій Блоцький , начальник відділу молодіжної політики Головного управління у справах сім'ї та молоді в м. Києві, Володимир Поліванов, проректор з навчально-наукової та методичної роботи Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Віталій Гриценко , декан факультету правознавства та міжнародних відносин Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Володимир Босак , Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух».

Реєстрація журналістів буде проходити з 9.00 до 9.30.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел: 8 063 436 38 62, Світлана , 8 097 394 32 15 Олександра

Volodymyr Feskov
FRI

Bookmark and Share