Кам’янець-Подільський – центр молодіжного лідерства


Останнім часом Кам’янець-Подільський став привабливим місцем не лише для українських і зарубіжних любителів історії і архітектури, а й для представників молодіжного громадського руху з усієї України!

Останнім часом Кам’янець-Подільський став привабливим місцем не лише для українських і зарубіжних любителів історії і архітектури, а й для представників молодіжного громадського руху з усієї України!

Черговим етапом популяризації молодіжної активності міста і підвищення громадської свідомості молоді стало проведення 19-20 вересня Всеукраїнської школи лідерства «Від молодіжного лідерства до ефективного розвитку громад». Дводенний захід було організовано міським осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», Молодіжним ресурсним центром, студентським сенатом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за підтримки ректорату цього ж університету.
Програма заходу була побудована таким чином, щоб показати і навчити молодих людей спрямовувати свої громадські ініціативи на розвиток власних міст і громад. Тому з самого початку заступник міського голови Олег Віленович Демчук презентував досягнення і туристичну привабливість міста, а також стратегію просування бренду міста на всеукраїнський і світовий туристичний ринок. Креативність і завзяття Олега Віленовича неабияк вразила учасників, які звикли до образу сірих і неініціативних чиновників.
Наступним кроком став майстер-клас із створення і діяльності громадських організацій, їх співпраці із владою, бізнесом, ЗМІ, який провів заступник голови ВМГО «Батьківщина молода», депутат Закарпатської обласної ради Андрій Шекета. Маючи неабиякий досвід роботи в громадських і політичних організаціях лектор розповів про усі практичні сторони діяльності ГО, що, власне стало основою навчання. На завершення Школи експерт Інституту Політичної Освіти, голова ради старійшин ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» Олександр Солонтай розповів про нюанси політичного і громадського лобіювання та презентував одну з найбільших на сьогодні молодіжних громадянських кампаній «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!». Метою даної кампанії є об’єднання зусиль найбільших молодіжних громадських організацій України для контролю за виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок, даних українській молоді.
По закінченні Школи лідерства 30 учасників отримали сертифікати про навчання, а головне – нові знання, знайомства і запал до дії!
P.S. Підбиваючи підсумки Школи Лідерства і загалом піврічної діяльності осередку «Фундації регіональних ініціатив» в Кам’янці-Подільському активісти організації вивели цікаві показники: в заходах К-П ФРІ брали участь понад 70 лідерів громадського руху з різних куточків України і понад 150 місцевих активістів!
Молодь розбудовує свідоме громадянське суспільство уже сьогодні! Приєднуйтесь!

Ваше прізвище та ім`я: 
Олена Ілясквич
Кам’янець-Подільська "ФРІ"

Bookmark and Share