Похід за Правдою до Президента


Під гаслом “Похід за Правдою до Президента” 10 лютого 2005 р. з пл. Поштової в м. Ужгороді, з-під будинку мерії, міська громада відрядила делегацію до Президента України з вимогами щодо розв’язання ситуації, яка склалася навколо керівництва міста. Також петицію з вимогами ужгородської громади буде вручено керівництву Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України. Вимоги громади міста Ужгорода до Президента України
1. Негайно розслідувати справи про зникнення 21 мільйона гривень із міського бюджету м. Ужгорода.
2.Відсторонення та взяття під варту мера Ужгорода Погорєлова та його спільників на час розслідування порушеної кримінальної справи.
3. Притягнення до відповідальності посадових осіб м. Ужгорода, причетних до фальсифікації списків виборців на виборах Президента України 2004 року.
4. Розслідувати справу бандитського формування так званих футболістів зі стадіону “Авангард” в м. Ужгороді.
5. Особистого контролю Президента України за виконанням наших вимог.

Ініціатори акції:
Депутатська комісія з питань законності і правопорядку Ужгородської міськради;
Комітет національного порятунку м. Ужгорода,
ГО “ПОРА!”
Депутатська група “СИЛА НАРОДУ”,
ГО “Чиста Україна”,
Студентський страйковий комітет УжНУ,

А вже вчора, 11 лютого о 9 годині група депутатів Ужгородської міськради та представників громадськості почала пікетувати будинок Адміністрації Президента України.
Близько 10 години вони подали заяву начальникові головного управління з питань звернень громадян Секретаріату Президента – з вимогою створення спеціальної слідчої комісії з рослідування злочинної діяльності міського голови Ужгорода В.Погорєлова.
О 10 год.50 хв. з пікетуючими зустрівся Президент України В. Ющенко. Депутат Ужгородської міськради Павло Чучка вручив Президентові документи, що засвідчують факти зловживань владою з боку В.Погорєлова.

Президент України вислухав усі прохання і вимоги та пообіцяв ужгородцям, що вже сьогодні буде створено слідчу комісію, яка діятиме під його особистим президентським контролем. Ці ж вимоги були передані також в МВС, СБУ, Генеральну прокуратуру.

А тим часом в Ужгороді гомонять, що днями в навчальних закладах міста почали формуватись звернення на “підтримку” Погорєлова, а вчора під Ужгородською мерією “підконтрольні” Погорєлову ветерани слухали його оповіді про “щасливе майбуття” у випадку його збереження на посаді. А ще кажуть, що всі челядники із Погорєловської файти мають не то команду, не то прохання на організацію масованої підтримки чи відбілювання авторитету збанкрутілого свого патрона.

На фотоколажі: головний автомобіль ужгородського автопо-їзду їде Хрещатиком. Джерело: газета "Трибуна"

Bookmark and Share