У Львові відбулась презентація молодіжних організацій


у Львові в приміщенні клубу “Далі” під егідою відділу роботи з молоддю Львівської міської ради відбулося представлення молодіжних організацій міста.
Практично всі львівські “молодіжки” зібралися з метою представити свої програми, досягнення й ознайомитися з діяльністю колег з інших організацій.
Близько 20 молодіжних структур, починаючи із християнських, туристичних, вишкільних, до студентських, інтелектуальних і дипломатичних демонстрували себе, показували те, чого навчилися та досягнули.
Як розповів начальник відділу Дмитро Пушкарьов, у Львові таке проходило вперше. Задум такого дійства визрів уже давно, однак через революційні події в країні багато активістів молодіжних організацій були заклопотані важливішими проблемами. “Метою представлення була спроба налагодити контакти між різними організаціями, які представляють молодь, – розповів він. – Ми дали їм змогу зустрітися, познайомитися. Кожен демонстрував, на що здатний, кожен побачив, як працюють інші”.
Молодіжні організації отримали нагоду “засвітитися”, й у повній мірі користалися цим: “Для нас це – вихід у люди, – розповів співзасновник ГО “Підкова” Олександр Чорний. – Нас знають наші партнери, але необхідно, аби ми стали відомимим й поза колом звичайних для організації контактів. Хоча основні результати від цієї зустрічі отримаємо згодом, але наразі покращили стосунки з іншими організаціями, а також домовилися про співпрацю”.
Надалі представлення молодіжних організацій відбуватиметься щорічно.

Bookmark and Share