Educamp 2009


10/24/2009 09:30
10/24/2009 09:30
Стань Інтернет-гуру. Навчи інших. Едукемп дає тобі унікальну можливість навчитися професійно використовувати Інтернет і стати лідером спільноти Інтернет-професіоналів у твоєму місті

24-25 жовтня, у Києві, для п'ятдесяти відібраних учасників Едукемпу, буде проведено безкоштовний тренінг з використання Інтернету. Четверо тренерів, які щодня професійно працюють з Інтернетом, розкажуть про те, як швидко знаходити потрібну інформацію, як підвищити свою продуктивність, як побудувати персональний бренд в мережі, про десятки інших корисних речей і про те, чому за Інтернетом майбутнє.
Ми відбираємо молодих лідерів з різних регіонів України, для того, щоб отримавши знання на тренінгу вони повернулися додому і провели освітні події поширюючи ідеї Інтернет-просвіти. Частина київського тренінгу буде присвячена тому, як самостійно організувати подію формату баркемп/мінікемп - це просто.
Запитання і відповіді
На сайті діє форум, де ви можете знайти відповіді на найбільш поширені запитання або задати своє. Радимо почати, перечитавши теми "Де переночувати", "Доїзд учасників", "Як допомогти".
Навіщо ми це робимо?
Ми - громадська організація "Інтернет ініціативи", люди які вірять що Інтернет у ХХІ столітті такий же важливий як і книга у ХІХ. Ми навчаємо людей використовувати Інтернет для самоосвіти і побудови спільнот, для того, щоб вони могли повністю реалізувати свій потенцал. Ми переконані, що розумні, освічені люди побудують кращу Україну.
Реєстрація до 18 жовтня на сайті
http://www.educamp.com.ua/

Партнери:
- «Фундація регіональних ініціатив» www.fri.net.ua/
- Освітній центр i∙klass http://i-klass.com/
- Портал громадянської журналістики ХайВей http://h.ua/

Проект Едукемп 2009 здійснюється за підтримки міжнародного фонду Відродження.

Дар'я Каленюк

Bookmark and Share