Стажування у США для представників Херсонщини


Відділ преси, освіти та культури посольства США в Україні здійснює проект “Гармонія”, за яким у Херсонській області буде відібрано 10 фахівців по роботі з молоддю і 10 працівників ЗМІ для проходження стажування у США.
Про таку ініціативу, за словами інформаційного координатора програми “Громадські зв’язки” Людмили Бичик, розповіла волонтер Корпусу миру Марія Чен зі США.
Для проходжння стажування необхідно мати українське громадянство, щонайменше два роки працювати за вказаними спеціальностями і мати намір працювати за ними ще 10 років, а також бути учасником подібних програм у минулому.
Найголовніше – кожен кандидат має заповнити анкету, яку можна отримати за адресами: м. Херсон, вул. Дніпропетровська, 2, “Інфо-центр” (обласна наукова бібліотека) або м. Херсон, вул. Чекістів, 2, центр Вінрок “Успішна жінка” (палац молоді).

Згодом кожному кандидату надійде запрошення на співбесіду з працівниками проекту “Гармонія”. Знання англійської мови для кандидатів необов’язкове. Представники ЗМІ мають працювати на керівній посаді, а фахівці по роботі з молоддю мають займати посаду, пов’язану з прийняттям рішень у державній, громадській чи приватній організації.

Важливими критеріями відбору учасників програми “Громадські зв’язки” є відповідні до теми стажування професійні якості, досвід та досягнення кандидатів, конкретність цілей, які кандидати планують досягти в майбутньому, їх здатність працювати у команді.

Умови стажування у США дуже привабливі – закордонний паспорт буде оформлений безплатно, усі витрати, пов’язані з перельотом, проживанням і харчуванням організація бере на себе. Усі гості будуть проживати в американських сім’ях.
Відбір кандидатів у Херсонській області триватиме з 17 по 25 лютого. Заповнену анкету слід відправити у Херсон за вказаними адресами до 25 лютого поточного року. Співбесіди з кандидатами триватимуть з 28 лютого по 4 березня.
Поїздка за океан планується у червні.

Bookmark and Share