Благодійність бізнесу та якісний розвиток суспільства. І яка роль у цьому громадських організацій?


Шукаючи відповідь, представники громадських організацій м. Львова, регіонального бізнесу, місцева влада зберуться 30 жовтня в Українському Католицькому Університеті (вул. Хуторівка,35, 11.00-13.00 год.) на круглий стіл "Нові ініціативи у співпраці соціально-відповідального бізнесу та неурядових організацій як антикризовий інструмент суспільства ".

Серед запрошених:
Від громади: Український Католицький Університет, Львівська Міська Рада, Український Форум Благодійників, Фонд Східна Європа, Міжнародний фонд “Відродження”, Charles Stewart Mott Foundation, програма UNITER, представники двадцяти громадських організацій Львівщини.
Від ділового кола: ВАТ “Концерн Галнафтогаз”, Кредобанк, мережа аптек D.S., SoftServe, МТС-Україна, ЗАТ “Київстар Дж.Ес.Ем”, ТзОВ “Мережа концептуальних авторських ресторанів “Фест”, рекламна компанія M.T.U., ТзОВ “МП Груп”, ГалАвтоСвіт, Арія Моторс, ТзОВ “Арт Глорія”, Львівська Бізнес-школа УКУ.
Вибухова суміш соціального і прибуткового породила такі поняття як “бізнес, керований цінностями», «соціальне підприємництво» та «соціальна відповідальність бізнесу” (СВБ).
Формула “більше прибутків vs більше благочинності” перетворилась на аксіому “більше прибутків і більше соціального”. Пошук нових бізнес-можливостей за вектором цінностей, - це надзвичайно логічний і правильний крок до поєднання соціального і прибуткового. (за результатами дослідження Львівської бізнес-школи УКУ).

Яка роль у цьому пошуку громадських організацій? Що потрібно для ефективного партнерства ділових кіл та неприбуткового сектору у реалізації соціально-орієнтованих проектів? Які інструменти застосовувати, аби інтереси бізнесу гармонійно поєднувались з інтересами громади? Ці, та інші запитання стоятимуть перед учасниками круглого столу.

Подія відбудеться в рамках першої в західному регіоні навчальної програми “Академія фандрейзингу” для соціально-орієнтованих громадських організацій м. Львова, що формує спеціалістів із залучення фінансування для неприбуткових організацій, досліджує особливості успішної співпраці ГО із бізнесом, владою, фондами на користь місцевої громади (http://www.management.lviv.ua/ukr/academyfandrey/ ). “Академія фандрейзингу” проходить за фінансової підтримки Львівської Міської Ради.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
Програма управління неприбутковими організаціями
Українського Католицького Університету
Наталія Бордун, inpm@ucu.edu.ua, (066)3866507.

Ваше прізвище та ім`я: 
Олена Карнаух
Інститут управління неприбутковими організаціями

Bookmark and Share