ТРЕТІЙ КИЇВСЬКИЙ БЕЗПЕКОВИЙ ФОРУМ


«Світова криза: безпекові виклики та наслідки для ширшої Європи»

Втретє в Україні, 12-13 листопада, відкриє свій майданчик для відвертої дискусії щорічний Форум з питань європейської безпеки. Цього року основною темою Київському безпековому форуму, який організовує Фонд «Open Ukraine», стане подолання безпекових наслідків та проблем глобальної фінансово-економічної кризи. Під час Форуму аналізуватимуться причини виникнення кризи та її вплив на внутрішню політику країн ЄС та Чорноморського регіону. Учасники заходу також розглянуть можливі економічні й соціальні наслідки кризи для регіональної та глобальної безпеки.
Метою Київського безпекового форуму є досягнення наступних цілей: розширення співробітництва між ЄС та Чорноморсько-каспійським регіоном з питань безпеки, посилення авторитету і внеску незалежних, неурядових організацій у вирішенні питань безпеки в Європі, підвищення обізнаності про регіональні події серед ключових міжнародних інституцій, структур ЄС та державних і неурядових структур окремих країн.
У Форумі візьмуть участь близько 300 державних діячів, послів, відомих експертів, аналітиків, представників бізнесу і ЗМІ країн Чорноморсько-каспійського регіону, Європейського союзу, США та відповідних міжнародних і регіональних організацій.
Світова криза змушує шукати шляхи подолання нових викликів та дбати про безпеку в регіональному, економічному напрямах. Чи здатні ефективно боротись з цими проблемами такі міжнародні організації та об’єднання, як: НАТО, ЄС, ОБСЄ, ОЧЕС? Можливо потрібно переглядати їхні можливості? Чи існує «ідеальна» модель антикризової політики та як потрібно переосмислювати діючі політичні та економічні моделі? Відповіді на ці та інші питання шукатимуть представники світової спільноти, які сформують нове бачення пріоритетів безпеки. Також обговорюватиметься актуальна сьогодні для багатьох країн проблема – наслідки кризи у соціальному секторі та їхній вплив на внутрішню політику країн ЄС і Чорноморського регіону. Результатом роботи Форуму стане добірка аналітичних матеріалів та рекомендацій, яку буде надано керівництву європейських, чорноморсько-каспійських країн та міжнародним організаціям.
Форум відбудеться під патронатом Міністерства закордонних справ України. Організатор заходу – Фонд «Open Ukraine» спільно з Chatham House (Лондон) та Європейським політичним центром (Брюссель). Основна фінансова підтримка надається ВБО «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», а також The Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of GMF (США), Посольством Республіки Польща в Україні, Фондом імені Фрідріха Еберта (Німеччина).

Ваше прізвище та ім`я: 
NewStart

Bookmark and Share