ФРІ-тренінги "по-львівськи":)


Шукаючи способи "окультурити" сучасну молодь Львівська ФРІ вирішила провести ряд тренінгів на актуальні теми.

Ось уже напротязі трьох місяців, кожних вихідних Львівська ФРІ проводить цікаві навчання для молоді,у нестандартній формі - у вигляді тренінгів.За цей час всі охочі навчились роботі у команді, дізнались, що таке ІІІ сектор, навчились правильно писати і подавати проект, а також ознайомились з основами комунікації.
Оскільки тренінги-це дуже молодий і сучасний вид освіти, то молоді люди дуже легко і просто засвоюють інформацію подану на них.
На таких навчаннях панує дуже тепла і дружня атмосфера.А завдяки постійній зміні видів діяльності (це і невеличке подання теорії, і розвиваючі ігри, і безпосереднє спілкування між учасниками) на таких "лекціях" практично неможливо втомитись. Кожен, хто приходить сюди - почуває себе потрібним і почутим, адже навчання, попри все вже назване, проходить у вигляді спільної бесіди.На таких молодіжних уроках можна зустріти як досвідчених тренерів, так і практикуючих психологів - майбутніх успішних лідерів.
Основним завданням цих навчань є виховання здорової освіченої людини, яка зможе проявити себе у різних сферах, яка, виростаючи справжнім патріотом своєї держави, буде розбудовувати країну майбутнього!Запрошуємо всіх активних та ініціативних до нас!Приєднуйтесь-і будьте FREE!

Шкрамко Соломія
Львівський осередок ВМГО ФРІ

Bookmark and Share