12-14 листопада, Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра - День студента" та виставка закордонних навчальних закладів "Education abroad", Київ


"Освіта та кар’єра - День студента"

12-14 листопада 2009 р. в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра - День студента" та виставка закордонних навчальних закладів "Education abroad".

Мета виставок:
- залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору;
- інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном;
- поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування;
- представлення останніх досягнень сфери освіти: технічних засобів навчання, учбово-методичної літератури, меблів та устаткування, освітніх комп’ютерних систем та програм тощо.

На виставці відвідувачі зможуть:
- познайомитись з навчальними закладами та з перших рук одержати інформацію;
- довідатися про можливості набуття освіти в інших країнах, а також про програми навчання в закордонних навчальних закладах;
- зустрітися з представниками компаній-роботодавців, відвідати ярмарок вакансій, семінари, тренінги та консультації з питань працевлаштування;
- отримати вичерпну інформацію про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв та фондів;
- підібрати курси чи тренінги, програми навчання, необхідні для їх подальшого кар’єрного росту;
- ознайомитись з новинками навчальної, ділової та розвиваючої літератури.

Тематичні розділи виставки "Освіта та кар’єра - День студента": вища школа, середня школа, навчання за кордоном, навчальні центри та спеціалізовані курси, бізнес-освіта, тренінги, навчальна, ділова та розвиваюча література, технічні засоби навчання та оснащення навчальних закладів, дистанційна освіта, кредитування навчання, молодіжний відпочинок, працевлаштування молоді.

У рамках заходів відбудеться нагородження кращих студентів України, переможців міжнародних та національних студентських олімпіад, лідерів студентського профспілкового руху України нагородами Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України та концерт лауреатів Х Міжнародного фестивалю студентської творчості "Барви осені".

Тематичні розділи виставки "Education abroad": мовні курси; канікулярні програми; середня освіта; підготовка до вступу в університети; професійна підготовка та стажування; вища освіта; бізнес-програми.

Кожен учасник виставок матиме нагоду презентувати набутий досвід у підготовці фахівців з метою залучення молоді до опанування різних спеціальностей, представити свої можливості щодо надання професійної кваліфікованої підготовки.

Адреса проведення: Україна, м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім

Ваше прізвище та ім`я: 
Дідик Катерина
Молодіжна Студія формування здорового способу життя

Bookmark and Share