Всеукраїнська благодійна акція "Подаруй новорічну казку талановитій дитині"


11/12/2009 16:27
11/30/2009 20:00
Благодійна акція «Подаруй новорічні казку талановитій дитині» – благодійний захід в рамках соціальної сфери, спрямований на допомогу та заохочення у вигляді новорічних подарунків дітям, які мають значні досягнення у культурній, освітній та інших сферах, і гідно прославляють своє місто та країну.

Бердичівська Організація Молодих Особистостей Незалежної Держави (БОМОНД) запрошує малодіжні громадські організації, активну молодь та всіх небайдужих взяти участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подаруй новорічну казку талановитій дитині».

Благодійна акція «Подаруй новорічні казку талановитій дитині» – благодійний захід в рамках соціальної сфери, спрямований на допомогу та заохочення у вигляді новорічних подарунків дітям, які мають значні досягнення у культурній, освітній та інших сферах, і гідно прославляють своє місто.

Сьогодні все більше і більше уваги приділяється дітям-сиротам та інвалідам, і мало хто згадує про талановитих дітей, які своєю працею та талантом гідно прославляють нашу країну. Саме тому наша організація пропонує провести даний захід та відзначити талановитих діток по всій Україні.

Методика реалізації акції полягає у наступному. З 1 грудня по 20 грудня 2009 року у громадських місцях (магазини, аптеки, офіси, банки, заклади громадського харчування тощо) встановлюються спеціальні скриньки для збору благодійних внесків, які формують грошовий фонд заходу. По закінченню цього строку усі скриньки збираються та спеціальна комісія, яка формується з керівництва організації та представників мас-медіа підраховує зібрані кошти. Впродовж п’яти днів закуповуються подарунки, і напередодні свята Нового року вручаються талановитим дітям міста. Спосіб вручення обирають місцеві організатори акції.

Детальні умови проведення заходу описані у положенні, що додається. З усіх питань звертатись до керівника проектів БМГО «БОМОНД» Кравчук Вікторії по телефону 0(67)874-74-79 або на електронну пошту kravchuk.viktoria@gmail.com.

З повагою,
голова БГМО «БОМОНД» Солодкий М.С.

Вікторія Кравчук
МГО "БОМОНД"
Причіплений файлРозмір
Polozhennya_pro_Vseukrayinsku_akciyu.doc33 КБ

Bookmark and Share