EduCampLviv’09 або "Зміни себе - відвідай Баркемп":)


Хочеш змінити своє життя на краще?Хочеш поспілкуватися з позитивними людьми?Хочеш набути ВЕЛИЧЕЗНОГО досвіду? Тоді тобі на інтернет навчання - баркемп!!!Ділюсь своїми враженнями піля його відвідин і проведення нашого...Львівського))

Короткий опис життя до Едукемпу в Києві ( комп’ютерних навчаннь по інтернету) - стандартний пошук у Гуглі і весь вільний час Вконтакті)).
Короткий опис життя після Едукемпу – це Фейсбук, Твіттер, ЖЖ, розширений пошук в Гуглі……і НЕСТЕРПНЕ БАЖАННЯ ПРОВОДИТИ БАРКЕМПИ!!!
ВЕЛИКИЙ БАРКЕМП – це, в першу чергу ВЕЛИЧЕЗНА МОТИВАЦІЯ!!!

Так, саме нестерпне бажання показати іншим, як одну і ту ж справу, можна виконати швидше і продуктивніше, за допомогою знань, які нам надали, і якими ми хочемо поділитися з всіма охочими!

Спочатку виникло бажання, а далі можливість здійснити його, навіть, швидше ніж ми сподівались. Дзвінок нашого заступника голови – Лесі Дмитрів: «Люди, є приміщення!16 листопада проводимо Львівський Баркемп!»
Що далі???А далі – це тиждень підготовки, редагувань, недосипань, розподілу обов*язків, дискусій, створення заходу у соціальних мережах, виготовлення презентацій…і підготовка навчального матеріалу…
Результат – море позитивних емоцій від спілкування з людьми, які прийшли навчитись…надія на те, що вони пережили такі ж, або й більші, емоції від спілкування з нами і від отриманих знань… і віра в те, що вони полегшать свою роботу в Інтернеті, хоча б на відсотків 30-40, вони зекономлять час, в той же час, виконавши більше потрібних операцій!!!
Оце й було, як на мене, наше основне завдання:
«Більше виконаних команд – менше використання часу!!! 
ЛЮДИ ПРОВОДЬТЕ БАРКЕМПИ, ЦЕ ТАААК КЛАСНО!!!:)

Шкрамко Соломія - прес-секретар
Львівська міська ФРІ

Bookmark and Share