Екологічний показ мод від AIESEC


28 листопада 2009 року о 15:00 в ТЦ «Більшовик» відбудеться відкриття екологічного проекту «GREEN RUSH» - першої «зеленої» ініціативи міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Під час урочистого відкриття відвідувачам буде представлена колекція суконь із пластика молодої української дизайнерки Ілони Співак. Кожна сукня символізує певну стихію, яка постраждала через людську недбаність та промисловість.
Також на заклад прийдуть актори-імпровізатори з театру «Чорний Квадрат», відомий своїми оригінальними ідеями та талантами. Вони покажуть дійство із залученням глядачів на екологічну тематику.
Ще однією родзинкою всієї вистави буде виступ музичного гурту «SKAMC» - фіналістів конкурсу «Шанс».

Метою всього проекту є донесення до мешканців Києва ідеї про актуальність та важливість екологічних проблем, зокрема впровадженння системи відокремленого збору та переробки сміття. Проект має на меті розміщення соціальної реклами на ссітілайтах, що буде спонукати киян розділяти сміття. Провідні ВНЗ та загальноосвітні школи столиці також будуть ознайомлені з думкою про те, що жити екологічно раціонально необхідно насамперед для власного блага і почати ці зміни вже сьогодні.

Студенти - AIESEC-ери борються за те, щоб у Києві, як і у будь-якій іншій європейській столиці, сміття перероблялося, що знизило б кількість смітників та рівень забрудненості довкілля. Залишилось тільки ознайомити, залучити до цієї ідеї та змотивувати розділяти сміття простих мешканців Києва.

«Іноді люди не розділяють сміття через те, що не вірять, що інші будуть робити те саме, і, як наслідок, ця дія не призведе ні до яких позитивних наслідків, чи через те, що впевнені, що сміття нарешті досягне місця переробки. На жаль, в Україні є люди, які ніколи навіть і не чули про вторичну обробку сміття! Але у цей самий час, у всьому цивілізованому світі ця практика масово запроваджується і не є чимось екзотичним»,- занепокоєні керівники проекту студентки Таня Кашевко та Юля Бортнік. «Хоча, є люди, які насправді хотіли б допомогти, але банально не знають як. Це наштовхнуло нас на думку створити великий екологічний інтернет-портал, на якому була б розміщена інформація про центри прийому макулатури, методи позитивного впливу на довкілля без порушення власного режиму життя та ін.»

Студентів підтримують такі компанії, як: «ГрінКо» - генеральний партнер, «ОБОЛОНЬ» - соціальний партнер, «BIC» - креативний партнер.

На відкриття запрошені усі охочі!!!

Адреса: м.Шулявська, Гетьмана, 6, ТЦ Більшовик

Ваше прізвище та ім`я: 
Юлія Бортнік
AIESEC Kyiv

Bookmark and Share