Конкурс міні-грантів серед студентських та молодіжних друкованих видань м. Одеси


11/24/2009
Посилюючи роль молодіжних ЗМІ в період президентської виборчої кампанії Громадська організація «Наші діти» в рамках програма «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк при підтримці АРМ США проводить конкурс міні-грантів серед студентських та молодіжних друкованих видань м. Одеси для підтримки проектів спрямованих на освіту виборців в період президентської кампанії 2010 року.

Запрошуються ініціативні групи університетських та молодіжних видань що діють на території м. Одеси до подання проектних заявок, що націлені на посилення потоку збалансованої передвиборчої інформації для громадян, покращення обізнаності одеситів щодо виборчого процесу та збільшення участі молоді у виборах.

Обмеження. У рамках конкурсу міні-грантів не фінансується:
- Комерційні проекти, метою яких є одержання прибутку.
- Надання прямої матеріальної допомоги.
- Заробітна плата учасників проекту

Очікується:
• Збільшення кількості та покращення якості висвітлення передвиборчої кампанії, що сприяє поданню збалансованої інформації про виборчі процеси, програми кандидатів.
• Підвищення поінформованої участі громадян у виборчій кампанії.
• Друк тематичних вкладок/додатків накладом біля 2000 примірників, щонайменше двічі впродовж проекту.
• Збільшення обізнаної участі громадян у виборах президента 2010 року.
Рекомендуємо планувати проекти на період до 2 місяців. Сума міні-гранту не перевищуватиме суми, що еквівалентна 300 доларам США.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму заявки (що додається) та надіслати
до 29.11.2009р на електронну адресу Людмили Лєвих: luda_lev@mail.ru

Критерії відбору/оцінювання заявок:
Проекти розглядатимуться, якщо заявка на грант:
• відповідає цілям конкурсу міні-грантів, що полягають у підвищенні якості та кількості інформації, що є доступною громадянам;
• відображає дотримання вимог конкурсу та дотримання етичних стандартів;
• вірогідно, зможе досягти помітних результатів в короткий означений проміжок часу;
• включає очікувані результати;
• заявник демонструє наявність технічних навичок та знань, що є достатніми для здійснення запропонованої діяльності;
• бюджет обґрунтований та містить категорії витрат, які сприятимуть досягненню результату у найефективніший спосіб.
Оціночний комітет:
Конкурсна комісія проекту складається з 2-х незалежних експертів з громадських організацій міста Одеса та 3-х незалежних експертів з громадських організацій міст України. Конкурсна комісія здійснює незалежну оцінку проектів. Рішення щодо затвердження переможців конкурсу прийметься правлінням організації «Наші діти» з урахуванням оцінок конкурсної комісії. Оцінка проектів відбудеться протягом тижня від дати подання. Організатори можуть зв’язатись з ініціативними групами у разі виникнення додаткових запитань з приводу поданої заявки.
Переможці конкурсу у складі редакторської команди з трьох осіб обов’язково мають пройти безкоштовний тренінг з професійних стандартів та принципів висвітлення виборчого процесу. Творчі команди також матимуть можливість отримувати консультації юриста протягом реалізації проекту.
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь до Людмили Левих: luda_lev@mail.ru, телефон: м.068-2578138, р.63-95-83, ICQ 365041595.

Інформація про конкурс та аплікаційна форма на сайті Молодіжної ради м. Одеса, розділ проекти: http://www.odessamik.org.ua/main.php?id=507

Кінцевий термін для подання заявок – НЕДІЛЯ, 29 ЛИСТОПАДА 2009 РОКУ.

Людмила Лєвих
Кнопка
Причіплений файлРозмір
Konkus_UMedia_ukr.doc153 КБ
application_form.doc101.5 КБ

Bookmark and Share