На Волині почала діяльність громадська організація "Національний Альянс"


2 лютого у Луцьку для представників місцевих мас-медіа відбулася презентація новоутвореної всеукраїнської громадської організації “Національний Альянс”.

Участь у прес-конференції взяли екс-голова ВОО “МНК”, депутат Луцької міської ради Ігор Гузь, який представився перед журналістами в якості керівника нової громадської структукри – голови всеукраїнської громадської організації “Національний Альянс”, та голова Волинського обласного осередку відповідної ГО Ігор Кулик.

За інформацією, наданою керівництвом ВОО “Національний Альянс”, 29 січня цього року у Києві відбулися установчі збори презентованої громадської організації, у яких взяли участь представники 15 регіонів України.

За словами пана Гузя, діяльність нової ГО буде сконцентрована у таких площинах як залучення молоді до активної громадсько-політичної діяльності, налагодження співпраці з молодіжними, громадськими організаціями та політичними партіями правого спрямування Європи та світу, політична та інформаційна (створення власного націоналістичного інтернет-видання) діяльність, виховання молоді в дусі патріотизму, християнської моралі, популяризація української культури, пропаганда здорового способу життя.

Як зазначив голова ВГО “Національний Альянс”, представники новоутвореної громадської структури не збираються створюватись якоюсь політичною партією, але хочуть розпочати рух, як це було у Республіці Польща, де за певний період часу патріотична громадськість країни збагнула необхідність у наявності потужної політичної партії правого спрямування. На даний момент, на думку Ігоря Гузя, на теренах нашої держави немає аналогічних партій правого спрямування саме європейського зразка.

Bookmark and Share