LGI Visiting Fellows - Гранти для представників НУО країн "Східного партнерства"


12/15/2009
01/29/2010
Центр "Local Government and Public Service Initiative" (Угорщина) оголошує прийом заявок на отримання гранту представниками громадських організацій країн Східного партнерства для проведення дослідження спільно з аналітичними інститутами країн Євросоюзу.

Кожен з грантів надаватиметься на дослідження теми, яка входить до "пріоритетного списку" в рамках ініціативи "Східного партнерства" (лібералізація візового режиму, торговельна та економічна політики, транскордонна співпраця, вирішення конфліктних ситуацій, демократизація, енергетична безпека, екологічна стабільність).

Представники аналітичних центрів з країн Східного партнерства та Російської Федерації працюватимуть протягом року та проведуть не менше 2-х місяців в одному з аналітичних центрів ЄС. Перевага надаватиметься науковцям, які досліджують окремі угоди в рамках ініціативи "Східного партнерства".

Грантоотримувачі також відвідають Будапешт та познайомляться з представниками центру "Local Government and Public Service Initiative" та Інституту Відкритого Суспільства (Угорщина). Частину триденного візиту також буде присвячено тренінгу з успішного написання директивних документів.

Останній термін подання заявок - 29 січня 2010 року

Максимальний розмір гранту - 12000 USD

Деталі:
http://lgi.osi.hu/documents.php?id=2921&m_id=19

Джерело:
unistudy.org.ua

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив

Bookmark and Share