Підтримка культурницьких, просвітницьких та мистецьких ініціатив


12/15/2009
01/15/2010
Антикризова гуманітарна програма Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження» оголошують конкурс «Підтримка культурницьких, просвітницьких та мистецьких ініціатив».

Мета конкурсу – підтримати культурницькі, просвітницькі та мистецькі неурядові організації та структури в час фінансово-економічної кризи задля культурного розвитку суспільства.

Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, які реалізують високоякісні гуманітарні проекти та працюють у сфері культури та мистецтва; асоціації та спілки митців; дитячі творчі колективи; суспільно-гуманітарні журнали, аналітичні і популярні мистецькі журнали та часописи; видавництва, що спеціалізуються на виданні фундаментальної науково-гуманітарної літератури; громадські організації, що допомагають митцям-аматорам, які належать до категорії осіб із особливими потребами.

Проекти, що подаються на конкурс, можуть передбачати таку діяльність:

* організація концертів, виставок, вистав, музичних конкурсів для населення, зачепленого фінансово-економічною кризою;
* організація благодійних мистецьких заходів, що передбачають активне залучення громади до доброчинної діяльності та спрямування зібраних коштів на вирішення локальних проблем;
* дофінансування видань суспільно-гуманітарних журналів, аналітичних і популярних мистецьких журналів та часописів з метою забезпечення безперервності їх існування в час фінансової кризи;
* створення та підтримка веб-сторінок аналітичних і мистецьких журналів та часописів;
* інша діяльність в межах статутних обов’язків організації, що подає проекту пропозицію.

Просимо взяти до уваги!

* Проектна пропозиція має обов’язково містити якісні та кількісні обґрунтування актуальності реалізації проекту в кризовий період.
* Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 6 місяців.
* Проектні пропозиції мають обов’язково включати опис досвіду керівників проектів, використаних ними методик роботи та стислого помісячного плану реалізації проекту.
* Проекті пропозиції мають передбачати план інформування членів відповідної громади про хід реалізації проектів через місцеві засоби масової інформації.

Розмір очікуваного від МВФ гранту – від 25 000 до 50 000 гривень.

Загальний бюджет конкурсу – 800 000 гривень.

Останній термін подачі заявок на конкурс – 15 січня 2010 року.

Оголошення результатів – не пізніше 15 лютого 2010 року.

Увага!

Проектні пропозиції мають надсилатися до Міжнародного фонду "Відродження" простими або рекомендованими листами (пропозиції, надіслані факсом або електронною поштою прийматися до розгляду не будуть).

Поштова адреса:
Антикризова гуманітарна програма
Міжнародний фонд "Відродження"
вул. Артема, 46, Київ, 04053, Україна
Телефон для довідок: (044) 461 97 09

Пакет документів має складатися з оригіналу та 5 копій заповненої аплікаційної форми.

Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці проектної пропозиції не повідомляються.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Руслана Краплича, Директора Антикризової гуманітарної програми та Катерини Смаглій, Менеджера Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» за телефоном 461 97 09 та адресами електронної пошти kraplych@irf.kiev.ua та smagliy@irf.kiev.ua
http://www.irf.kiev.ua/

Джерело:
civicua.org

Марина Цапок
ФРІ - Фундація Регіональних Ініціатив
Причіплений файлРозмір
application_form_for_Art_and_Culture_Competition.doc206 КБ

Bookmark and Share