У Бердичеві підведено підсумки акції "Подаруй новорічну казку талановитій дитині"


27 грудня Громадська організація "БОМОНД", яка була координатором акції "Подаруй новорічну казку талановитій дитині", підвела підсумки та передала подарунки обдарованим діткам.

Починаючи з 1 грудня 2009 року активісти громадської організації "БОМОНД" міста Беричева проводили благодійну акцію, яка була спрямована на допомогу обдарованим діткам Бердичівщини.
Упродовж трьох тижнів у магазинах, перукарнях, аптеках, бібліотеках було встановлено скриньки, у які усі охочі та небайдужі мешканці міста, підпримєці, представники влади робили свої внески.
"Подаруй новорічну казку талановитій дитині" у Бердичеві мала на меті придбання штуної новорічної ялинки у Художньо-естетичне відділенння Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова, де займається переважна більшість талановитих дітей міста, які мають значні досягнення та нагороди у культурній та освітній сферах.
20 грудня відбувся підрахунок зібраних коштів. Сума становила 1148 грн. На ці кошти була придбана 3,5м. новорічна красуня, а також обладнання, необхідне для занять з дітьми у Центр.
Участь у заході також прийняли партнери зі Льова - це редакція журналу "Ангелятко" та "Ангеляткова наука", які обдарували юні таланти цікавими примірниками журналів.
"БОМОНД" дякує усім небайдужим, які взяли участь у реаліхації цієї благодійної справи: волонтерам, медіа, партнерам, споносорам, а також Центру позашкільної освіти, який допомагав у процесі організації.

Ваше прізвище та ім`я: 
Кравчук Вікторія
"БОМОНД"

Bookmark and Share