"КуМедна бочка" знову в Чернігові


20 лютого o 19.00 y пpиміщeнні Чepнігівcькoгo oблacнoгo мyзичнo-дpaмaтичнoгo тeaтpy імeні Т.Г. Шeвчeнка відбувся IV Вceyкpaїнcький відкpитий фecтивaль гyмopy "КyМeднa бoчкa".

Вечір 20 лютого для нашого чарівного міста був просто фантастичним. Адже до нас завітав IV Всеукраїнський відкритий фестиваль гумору "КуМедна бочка".
Місце зустрічі було незмінним - Чернігівський обласний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, як і організатори заходу – ЧОО ВМГО "Студентська республіка", Сhernigiv Quest», за підтримки управління у сімї та молоді Чернігівської ОДА.
Яскраві та незабутні жарти гостям заходу дарували команди "Янка Бриль" (м.Гомель, Білорусія), "Адреналін" (м.Львів), "Смак" (м.Макіївка), "Studio 220" (м.Хмельницкий) та "Все ВключенО" (м.Чернігів).
Звичні для всіх конкурси - Візитка (фрістайл), Біатлон та СТЕМ на тему: «День Защитника Отечества» пройшли у напруженій боротьбі команд за можливість далі довести свою неперевершену жартівливість на конкурсі від “Студреспубліки” в серпні цього року в Криму. Виступ нашої команди "Все ВключенО" не оцінювався, оскільки був подарунком всім присутнім.
Дві години шаленого позитиву промайнули наче мить. Час від часу навіть поважні судді — А. Щерба, В. Семенець, Д. Склярець, В. Винниченко, О. Тунік-Фриз та Ю. Заєць- не могли визначити найкращі жарти та міні-постановки. Можливо тому конкурс “Біатлон” завершившся нічиєю для команд "Янка Бриль" та "Адреналін".
Однак переможця просто необхідно було обирати. Ним стала команда наших закордонних гостей - "Янка Бриль", яка отримала кубок фестивалю та “путівку” до Криму.
“Ми часті гості в Чернігові, - зазначив капітан команди-переможниці Олексій Роговський,- однак така складна та цікава боротьба була вперше. Команда вважала, що все буде дещо легше. Суперники були сильні й серйозно налаштовані на перемогу. Та все ж таки перемогли ми і це чудово. На жаль, до Криму скоріш за все не поїдемо. Ми сподіваємося, що Ваше гостинне місто та привітна аудиторія наступного разу нас також запросять до себе...”
На продовження таких заходів сподіваються і всі гості заходу, адже "КуМедна бочка" вже встигла стати одним з найбажаніших фестивалів нашого міста.

Катерина Пава

Ваше прізвище та ім`я: 
З повагою Максим Зевако, бренд-менеджер ЧОО ВМГО "Студентська республіка"
ЧОО ВМГО "Студентська республіка"

Bookmark and Share